2737
2739

من نمیدونم چیه هیچوقت نمیشه این خونه تمیزومرتب باشه،مثلاامروزجمع میکنم باز دوباره،خسته شدم بعضیارومیبینم هرموقع می رم خونشون همیشه تمیزومرتبه،من همیشه ترس ازمهمون دارم  که سرزده بیاد،واقعاموندم،اعصابم داغون شده،توروخداکمک راهنمایی کنید،اینم بگم که من حال روحیم خوب نیست ،جسمیمم بیشتر مواقع سردردوسرگیجه ام ،الانم که پریودم پاهام درد میکنه بیچاره ام کلّا

،ولی بدم میادازبه هم ریختگی وکثیفی  

من اینجوریم واقعا درمونده شدم😥😥😥

ان مع العسر یسرااااا....خدا جونم میدونم ک مبینیم دلم آرامش میخواد.آرامشی ب لطافت آغوشت.دلم آسونی میخواد همونی ک خودت وعده دادی.دلم میخواد هربار ک از همه جا بریدم بغلم کنی و آرومم کنی.ایمان دارم ک هستی.خدااایا دوست دارم توام نگاهتو ازم نگیر😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هرچی بردارم سریع میزارم سر جاش پسرمم یاد گرفته هرچی بیاره سریع جمع میکنه همیشه مرتبه خونه

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

ظرف جلوی ظرفشویی نباشه . هرجا اشغال بریزه به نپتون کوچیک بکش. وسایل زمین بود بذار سر جاش یا حوصلت نگرفت جمع کن یجا که بعدا بلمد بشی بذاری سر جاشون . کشوهات و کمدات رو هم مرتب کن 

صلواتی هدیه کنید برای داداش ابراهیم...♡

والا من بچه ندارم و همیشه شب که میخوابم تمیز میکنم صبحم همینطور دیگه نامرتب نمیشه اینم الان

دعاتون واسه سالم بودن بچه م که میخوام در آینده داشته باشم بزرگیتونو میرسونه ممنونم ازتون 🙏
2740

😂😂 دقیقا منم اینجوریم بدبختی پول پله ز یادم نداریم کسی رو بیاریم کارآمدن رو بکنه

بزرگی ما به هدفی است که در سر داریم و آن را می جوییم.
شما اکنون چه هدفی در سر دارید؟ به همان میزان عظیم هستید.......
والا من بچه ندارم و همیشه شب که میخوابم تمیز میکنم صبحم همینطور دیگه نامرتب نمیشه اینم الان

ماشالله ♥️

قوی بودن به دوست داشتن خودت بستگی دارخودتودوس داشته باشه هیچکی خودت نمیشه هیچکی  

غذا میخوریم فوری ظرفارو میشورم.گازو پاک میکنم.یه چیز زمین بریزه سریع جارو دستی میکشم.از بیرون میام لباسامو میزارم سرجاش.خلاصه هرکاری را همون موقع انجام میدم که خونه دسته گله و همیشه تمیز  

صدام که میزنی اسمم چقدر قشنگ تره💏❤خدایا بی نهایت شکرت❤