2737
2734
عنوان

چکارمیکنیدهمیشه خونه تون تمیزومرتبه

| مشاهده متن کامل بحث + 2153 بازدید | 95 پست
من ی چیز کوچیک می ریزه تو خونه فورا بر میدارم

من اگه خودم تنهاباشم خونه تمیزه،شوهرم هست بچه هام هستن،اونافقط میخورن جمع که نمیکنن،فقط به دخترام میتونم بگم که اشغالتونوجمع کنیدکاردیگه ای که نمیکنن،شوهرم ازهمه بدتر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه بچه نداری.خب هرچیزی که افتاد زمین یا گذاشتی زمین فوری بردار.اگه هم بچه داری یادش بده اتاق خودش باید بعد بازی تمیز کنه

البته من یه عدد تنبل هستم که حال هیچکاری ندارم و خونمون تمیز چون مامانم زرنگه😆ففط درحد اینده نگری برنامه ها ایندمو گفتم خخخ

خدایااااا شکرت...
2728
والا من بچه ندارم و همیشه شب که میخوابم تمیز میکنم صبحم همینطور دیگه نامرتب نمیشه اینم الان

اینم اشپزخونه

دعاتون واسه سالم بودن بچه م که میخوام در آینده داشته باشم بزرگیتونو میرسونه ممنونم ازتون 🙏

همیشه مرتبم اصلا نمی تونم چیزی روبهم ریخته تحمل کنم

الانم دیشب خیلی خسته بودم ظرفام مونده اوج شلختگیمه دیگه

هرچی اوردی جمع کن بلافاصله هرچیزی جای مشخصی بزار

حس قشنگیه زن بودن واسه مردی که دنیاته  
والا من بچه ندارم و همیشه شب که میخوابم تمیز میکنم صبحم همینطور دیگه نامرتب نمیشه اینم الان

منم شب میخوابم جمع میکنم قبل خواب صبحم باز مرتب میکنم ولی بازم انگار میدون جنگه

بعد از چند ماه دوری از نی نی سایت باز اومدم😃
2740

مشکل شماروحیه منم همین مشکلوداشتم البته من ازلحاظروحی خیلی داغون بودم سردردسریگجه احتمال داره ازاعصاب باشه قرص اعصاب مصرف کردی ویتامین بدنت کمه پادردداری همه ی این درداروداشتم مشکل شماروحیه نه جسمی

قوی بودن به دوست داشتن خودت بستگی دارخودتودوس داشته باشه هیچکی خودت نمیشه هیچکی  

من چند روزه خانوادم خونه نیستن من مجبورم تمیز کنم و غذا بپزم واسه خودم و خواهرم، پریروز ک گریه کردم از این همه کار و خستگی، دیروز از صبح رفتم بیرون  تا شب خونه نیومدم

اوست نشسته درنظر من به کجا نظر کنم؟ 

چیزی که میگید طبیعیه 

همه همینطورن مدام به هم ریخته میشه خونه و این نشون میده زندگی در جریانه 

باید مداوم مشغول بود و کوچکترین چیزی رو سرجاش گذاشت و به بچه ها یاد داد که وسایل خودشونو جمع کنن 

من هنوز سر زندگی خودم نرفتم امت خونه مامانم مدام مشغولم 

البته از عصر که بابا و داداشم میان از کار بیخیال میشم چون خیلی ریخت و پاش میشه علل خصوص داداشم منم بیخیال میشم فردا صبح دوباره 

منم شب میخوابم جمع میکنم قبل خواب صبحم باز مرتب میکنم ولی بازم انگار میدون جنگه

اخه من وسواس مرتبی دارم تمیز کردن نه از وسایل سرجاش نباشه متنفرم کثیف باشن ولی سرجاش 

و دوس ندارم خیلی خرد چیز تو خونه م باشه دوس دارم مخفی باشه

دعاتون واسه سالم بودن بچه م که میخوام در آینده داشته باشم بزرگیتونو میرسونه ممنونم ازتون 🙏