2737
2734
عنوان

چکارمیکنیدهمیشه خونه تون تمیزومرتبه

| مشاهده متن کامل بحث + 2153 بازدید | 95 پست
والا من بچه ندارم و همیشه شب که میخوابم تمیز میکنم صبحم همینطور دیگه نامرتب نمیشه اینم الان

اون میزوجابجاکن زیر پرده یکم توی دست وپاهست

حس قشنگیه زن بودن واسه مردی که دنیاته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نرفتم ولی هنوز وقت نکردم بایدبرم

حتمابروعزیزم اول بروپیش روانشناس مشکلاتتوبگواگه تشخیص بده میفرستت روانپزشک من سرگیجه امونموبریده بود

قوی بودن به دوست داشتن خودت بستگی دارخودتودوس داشته باشه هیچکی خودت نمیشه هیچکی  

منو شوهرمیم فقط 

اگه آشغال بریزه خودش میدونه که بااااید فوری جمعش کنه یا اگه چیزی میخوره نباید بزاره بمونه سریع باید بشوره

موهای تنش اگه تو خونه بریزه رو سرامیکا بلوا میشه😑من یکم وسواسیم اخه 

روی مو مخصوصا خیلی حساسم اگه تو خونه مو بریزه درجا جارو میکشم

هر روزم دستمال دستمه مثل کوزت در حال گردگیری و جارو کشیدنم 

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2728

باید کاراتو تقسیم بندی کنی مثلا هرروز یه جایی رو تمیز کنی

مثلا من خودم شاغلم دیروز که سرکار اومدم د یک حرکت انتحاری اشپزخونرو کلا همه جاشو تمیز کردم و شستم و مرتب

امروز میخوام حال تمیز کنم و زیر مبل و ...

فردا اتاق

خونش بهم ریختس چ ربطی ب روانشناس داره😐😐

مگه ندیدی نوشته سرگیچه سردرددارم ازاعصابه شلخته بودن خونه یکی ازنشانه هاشه

قوی بودن به دوست داشتن خودت بستگی دارخودتودوس داشته باشه هیچکی خودت نمیشه هیچکی  
من بر عکس توام دقیقا و خیلی ناراحتم ازین قضیه چون همش در حال کار کردنم از نظر خودم وسواس نیستم ولی ...

من بیخیال نیستم ،نمیتونم ،استرس خیلی دارم که اگه کسی بیادمیگه چقدشلخته ی،ولی حالم خوب نیست

2740
منم بچه کوچیک دارم سه سالشه اون می ریزه منم پشت سرش جمع میکنم

منم همینجورم 😁اما پشت سرشوهرگنده راه میرم جمع می کنم باز می بینم ریختش دادمیزنم😀

من بیخیال نیستم ،نمیتونم ،استرس خیلی دارم که اگه کسی بیادمیگه چقدشلخته ی،ولی حالم خوب نیست

میدونم شما بیخیال نیستی

خودمو گفتم که کاش باشم

مشکل شما به خاطر روحیتونه عزیزم وگرنه ادمی که شلخته باشه تو تنهایی هم شلخته و نامرتبه اما شما گفتی تنها هستی همه جا تمیزه فقط وقتی دو سه نفر دیگه میرسن و میریزن اونوقت حوصله ی تمیز کردن نداری

باید حال روحیتو خوب کنی اینا خوب میشه همش💓

حالا شوهر من حساسه نمیذاره خونه نا مرتب باشه خودشم تمیز

من شوهرم خیلی شلخته بود الان مثلاخوب شده😂

متنفرم نهاربخورم سفره پهن کرده بمونه😐۷۵متره سفره هم برداشته نشه ک هیچ