2737
2734
عنوان

چکارمیکنیدهمیشه خونه تون تمیزومرتبه

| مشاهده متن کامل بحث + 2162 بازدید | 95 پست
به خاطرحال روحیم میگن ،چون مثل افسرده هاشدم

خونت که مرتب باشه افسردگی و حال روحیتم خوب میشه

خودتو سرگرم کن

کاراتو بنویس یکی یکی انجام بده و خط بزن روشو 

اینجوری حس خوبی داری

انتظار نداشته باش یهو همه کاراتو بکنی

عزیزم منم اینجوری ام اینجا بهم گفتن وسواس داری شما راهی برای کنترلش داری؟

من وسواس خاصی ندارم عزیزم 

خونه باید مرتب باشه 

اونایی که برات تجویز روانشناس یا مشاوره کردنو گفتن وسواس داری هیچی حالیشون نیست از تمیزی خونه

به نظرم تمیز بودن ربطی به وسواس نداره

من دوس دارم خونم همیشه تمیز باشه و مرتب هر سری مادرشوهرم میاد خونمون میره همه جا میگه شبنم خیلی تمیزه همیشه به زندگیش میرسه،البته من ۱ سال و خرده ایه ک عروسی کردم شاید واس اونه که انقدر حوصله دارم،

حتی روی شیر آلات دستشویی یه قطره آب نمیزارم بمونه از نظر خودم وسواس نیستم من فقط به تمیزی خونم اهمیت میدم،اینجوری بهش فکر کن عزیزم

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم منم ی پسر یک سال و نیمه دارم و یه شوهر شلخته که همیشه خونه رو به هم میریزن و من ۲۴ ساعت در حال کار کردنم در ضمن پسرم وقتی بیداره نمیزاره کار کنم تا میرم یه کاری بکنم ظرف بشورم جارو بکشم یا هر چی شروع میکنه به گریه زاری که بیا پیش من بشین و هیچ کاری نکن... خسته میشم ولی خودمو نمیبازم با اینکه میدونم باز ب هم میریزه ولی همش در حال کار کردنم .. توام به خودت تلقین نکن ک انرژی نداری و ... زندگی همینه سخت نگیر😉

من قهرمانِ زندگیمو تو آیینه میبینم 🌱

دوستان خواهش میکنم بگین به نظرتون وسواسه اینا؟؟😢

من هر روزصبح کارمه جارو کشیدن و گردگیری و پاک کردن شیرالات و شستن سینک

گازم و اشپزخونمو هم بعد هر اشپزی تمیز میکنم

ظرفا رو هم بلافاصله میشورم

دستشویی هم هر چند روز یکبار میشورم

میخوام برم بیرون خونمو اول تمیز میکنم بعد میرم جوری که یه ظرف کثیفم نباشه تو سینک

دیروز تو یه تاپیک گفتن اینا وسواسه😢😢😢

2731
مشکل شماروحیه منم همین مشکلوداشتم البته من ازلحاظروحی خیلی داغون بودم سردردسریگجه احتمال داره ازاعصا ...

اگه تاپیکای قبلموبخونیدمتوجه میشی که من اصلاانگیزه ندارم ،ولی به خاطر بچه هام باید تلاش کنم

من وسواس خاصی ندارم عزیزم  خونه باید مرتب باشه  اونایی که برات تجویز روانشناس یا مشاوره ...

منم اینجورم امانه دیگه درحد مو باشه وفلان باشه 

من همیشه اهنگ میزارم تمیزمی کنم مادرشوهرمم همیشه ازتمیزی من میگه حتی در نبودم

حس قشنگیه زن بودن واسه مردی که دنیاته  

این کارارو بکن اگه خوب شدی دعام کن عزیزم برام‌صلوات بفزست.

اول ببین تیرویید یا مشکل خاصی نداری

اگه نداشتی روزا اب و مایعات زیاد بخور احتمالا فشازت پایین باشه

قرص ویتامین مولتی دیلی مارک نیچر مید بخر بخور سرحال و سرپا میشی فقط اشتها آوره حولست باشه ولی بدنت جون میکیره

بعدم زیاد استغفار کن

به هیچ وجه فکر و خیال نکن فکر و خیال حتی بدنامه ریزی برلی آینده انرژی ادمو میگیره

خیلی وارد جزییات هر چیزی نشو

ایده آل گرا نباش

بعدم هر روز دو ساعت وقت بذار برای تمیزی خونت و کارهای خونت حتی اگه کاری نداری یه جارو مرتب کن یه کاری بکن عادت کنی دیگه همیشه خونت تمیزه

مثلا امروز احتمالا دوساعتت برای شستن ظرفا و وایتکس کاری و دستمال کشی و تمیز کردن‌گاز بگذره

فردا جارو کشی و شستن سرویس

پس فردا گردگیری

اصلا نگو امروز جاو میکشم مثلا فردا اون کار

یعنی کار رو مشخص نکن چون اگه مثلا خونت نیاز به جارو نداشته باشه دیگه هیچ کاری نمیکنی و میشینی و خونتم کثیف می مونه

بگو دو ساعت حتما باید به خونه برسم

بین کارهات هم غذا بذار که توی آشپزخونه بیکار وانستی

اون موقع خود به خود اولویت کار خونت و خودت میفهمی و اونو انجام‌میدی

بعدم لازم نیست هر روز و هر وعوه غذا درست کنی

مثلا یه روز برنج درست کن یه روز خورشت هم زود تموم‌میشه و هم همیشه غذا داری

نمازتم اول وقت بخون و زیاد استغفار کن تا سبک بشی

التماس دعا

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2740
دوستان خواهش میکنم بگین به نظرتون وسواسه اینا؟؟😢 من هر روزصبح کارمه جارو کشیدن و گردگیری و پاک کرد ...

نه اینا کاملا طبیعیه 

منم همینجوریم

وسواس اونه که مثلا صدبار یه لیوان بشوری باز فکر کنی کثیفه دوباره بشوری

دوستان خواهش میکنم بگین به نظرتون وسواسه اینا؟؟😢 من هر روزصبح کارمه جارو کشیدن و گردگیری و پاک کرد ...

من دیگه تحمل این همه کارکردنوندارم خداقوت عزیزم😀

حس قشنگیه زن بودن واسه مردی که دنیاته  
اگه تاپیکای قبلموبخونیدمتوجه میشی که من اصلاانگیزه ندارم ،ولی به خاطر بچه هام باید تلاش کنم

متوجه شدم عزیزم منم اینجوری بودم باتفاوت اینکه بچه ندارم ویکسربفکرخودکشی بودم الان خداروشکرچندهفتس قرص مصرف میکنم حالمم خیلی خوبه

قوی بودن به دوست داشتن خودت بستگی دارخودتودوس داشته باشه هیچکی خودت نمیشه هیچکی  
چیزی که میگید طبیعیه  همه همینطورن مدام به هم ریخته میشه خونه و این نشون میده زندگی در جریانه& ...

مشکل من اینه که بیشتربه هم ریختگی مال شوهرم و بچه هامه،مخصوصاشوهرم مسئولیت پذیرنیست

منم اینجورم امانه دیگه درحد مو باشه وفلان باشه  من همیشه اهنگ میزارم تمیزمی کنم مادرشوهرمم همی ...

یکی از چیزایی که بدم میاد و حس چندشی بهم میده اینه که مو روی فرش ببینم

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

برو سایت دیوار اونایی که خونه برای فروش گذاشتن عکساشونو ببین ببین که جقدر مرتب و تمیزه خودت خجالت میکشی

من هر بار خونه کسی میرم خیلی تمیزه میام خونه تا چند روز انرژی دارم خونم مثل دسته گل میکنم😀

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2706