2752
2734
عنوان

بارداری و جدایی

| مشاهده متن کامل بحث + 2823 بازدید | 76 پست

ی خورده شوهرت عصبیه...اعصابش خراب بوده ی چیزی گفته تو ب دل نگیر...دفعه بعدم بگو من تو خونم راحتم تو ناراحتی بفرما

خداروشکر بعد ۴سقط مکرر صاحب دوتا گل پسر شدم،قسمت همه خانمای اقدامی
اره مخصوصا خانواده ی این که دیگه تا اخر عمر داستانشو تعریف میکنن میخندن ولی من تا حالا با خانوادش بح ...

خوب اگ سقط داشتی واهل استرسی پاشوقبل شوهرت بروخونه وقتی اومدبی بی چک یاجواب ازمایش خون روبزارجلوش یکم نازکن یکم لوس کن خودتوچقدرمظلومی دخترای الانوببین چقدربلان تازخ ول کردی اومدی خونه زندگیتوحالااشکال نداره نجربه میشه برات ولیی کشش نده 

وخدایی که بشدت کافیست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی خورده شوهرت عصبیه...اعصابش خراب بوده ی چیزی گفته تو ب دل نگیر...دفعه بعدم بگو من تو خونم راحتم تو ...

آره واقعا. همیشه همین کارو میکردما . حالا ک باردار بودم اینجوری شد . نمیدونم باید خوشحال باشم یا ناراحت .

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2731
خوب اگ سقط داشتی واهل استرسی پاشوقبل شوهرت بروخونه وقتی اومدبی بی چک یاجواب ازمایش خون روبزارجلوش یک ...

اخه کلید و با خودم نیاوردم . اره دفعه قبل از ترس زلزله و استرس بعدش سقط شد . 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
مامانم میدونه ولی میگم به شوهرم بگم ک به مامانم نگفتم. مامانم پایست 

دقیقابگومامانم نمیدونه 

زنگ بزن بهش زنگ بزنی جوابتونمیده؟؟

شوهرت یعنی یذره هم دوست نداره؟

نمبشه ک اینجودی 

فقط یکم عصبانیه ازت 

زنگ بزن مثلابابای بچس اگ بچه دوسته ک کلیم خوشحال میشه 

وخدایی که بشدت کافیست
دقیقابگومامانم نمیدونه  زنگ بزن بهش زنگ بزنی جوابتونمیده؟؟ شوهرت یعنی یذره هم دوست نداره؟ نم ...

زنگ بزنم مطمئنم جواب میده . اره خیلی بچه دوسته . اصلا هردو مون خیلی بچه دوست داشتیم باردار نمیشدیم تاثیر داشت تو اعصابمون

امید زندگیم دوقلوهام😍 
زنگ بزنم مطمئنم جواب میده . اره خیلی بچه دوسته . اصلا هردو مون خیلی بچه دوست داشتیم باردار نمیشدیم ت ...

پس زنگ بزن همین الان بهش 

غرورچیزبدیه چ زندگیاروک خراب نکرده 

من براکسیکه دوسش دارم غرورمومیزارم کنار

چون یکمم خودت کشش دادی میگم بزنی بهتره 

وخدایی که بشدت کافیست
آره واقعا. همیشه همین کارو میکردما . حالا ک باردار بودم اینجوری شد . نمیدونم باید خوشحال باشم یا نار ...

اشکال نداره هورمونات بهم ریخته...خوشحال باش گلم..زندگی الکی نیست ک با ی تو گفتن بهم بخوره

خداروشکر بعد ۴سقط مکرر صاحب دوتا گل پسر شدم،قسمت همه خانمای اقدامی
آخه همیشه میگه خانواده ها از مشکلات نفهمن

تا یه حدی درست میگه ولی اگه آدم اذیت بشه باید خانواده رو در جریان بذاری 

اگه اینطوریه بنظرم شوهرت نمی‌خواد زندگیش خراب بشه 

مطمئنا ب امید خدا این بچه زندگیتونو بهتر می‌کنه