2737
2734
عنوان

بارداری و جدایی

| مشاهده متن کامل بحث + 2822 بازدید | 76 پست
اشکال نداره هورمونات بهم ریخته...خوشحال باش گلم..زندگی الکی نیست ک با ی تو گفتن بهم بخوره

کاش اون بی بی چک و نزده بودم که نا امید بشم . توکل به خدا . اون ک خبری ازش نمیشه من باید زنگ بزنم

امید زندگیم دوقلوهام😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو بارداری ادم یکم حساس،میشه اینارو به همسرت بگوو مراعات کنه منم چند بار تو بارداری بهش گفتم اگه عصبانی بودن اگه حرفی زدم تو کوتاه بیا، الان دیگه حواسش،جمع شده منو بعدا لایک کن از حالت با خبر کن

به وقت تولد دوقلوها  
2742
تو بارداری ادم یکم حساس،میشه اینارو به همسرت بگوو مراعات کنه منم چند بار تو بارداری بهش گفتم اگه عصب ...

باشه عزیزم اگه حرف زدیم بهش میگم . چشم عزیزم ممنون از راهنماییت . اصلا از صبح دلم اشوبه انگار تازه حالت بارداری داره میاد سراغم

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2740
سلام عزیزم آره صحبت کردیم اومد دنبالم خداروشکر حل شد قربونت

عزیزم خداروشکر دیگه سعی کن بخاطر بچه دعوا نکنین باارامش صحبت کنین اون زنگ زد یاشما بعد ک اومد دنبالت چی گفت ذوق کرد دیگه نه ببخشید فضولیم گل کرد تعریف کن خوشحال شدم بخدا😍

عزیزم خداروشکر دیگه سعی کن بخاطر بچه دعوا نکنین باارامش صحبت کنین اون زنگ زد یاشما بعد ک اومد دنبالت ...

چشم عزیزم. من زنگ زدم گفتم میخوام دفترچمو بیام ببرم برای ازمایش های بارداری. بعد اون گفت بیا ببر. منم گفتم تو بیار واسم . گفت نه خودت بایذ اول بیای خونت. منم گفتم دارم میرم ازمایشگاه برام بیار اونجا. هی گفت بیا نرفتم رفتم ازمایشگاه دیدم خودش اومد خیلی خوشحال و خندان.

امید زندگیم دوقلوهام😍 
عزیزم خداروشکر دیگه سعی کن بخاطر بچه دعوا نکنین باارامش صحبت کنین اون زنگ زد یاشما بعد ک اومد دنبالت ...

قربونت عزیزم. آره خیلی ذوق کرده بود . ازونجا باز برگشتم خونه مامانم اونم اومد اونجا. امروز تازه اومذم خونه خودم 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
قربونت عزیزم. آره خیلی ذوق کرده بود . ازونجا باز برگشتم خونه مامانم اونم اومد اونجا. امروز تازه اومذ ...

وای چقد خوب منم خیلی خوشحال شدم ببین ی نصیحت اگه خدایی نکرده دعواتون شد از خونه نرو بالاخره شبش یا روز بعد اشتی میکنین نزار زندگیت سرزبون دشمنات بیفته زرنگ باش الانم تامیتونی ناز کن ک نازت خریدار داره ابجی جان😉😎

اره ب خدا حرفت درسته . ممنونم. شما نی نی داری؟

اره بعد 3 سال و اسقط پسرم 5 سالشه گلم منم اوایل خیلی بی تجربه بودم دعوامونو خانواده شوهرم میفهمیدن ولی الان نه حتی میتونم بگم اصلا دعوا نمیکنیمشبشم اشتی میکنیم چون بهم شدید وابسته شدیم گلم مهم توزندگی خودتو شوهرته پس بامحبت کاری کن بدون تو حتی 2 ساعت نتونه باشه الانم شبا از بچه و اسمش و لباس  و اتاقش صحبت کنین موقع تکوناش دستشو بزار روشکمت ای ذوق میکنه حالا از این ب بعد مواظبتم بیشتر هست 

2706