2737
2734
عنوان

بارداری و جدایی

| مشاهده متن کامل بحث + 2819 بازدید | 76 پست
والا اینی ک توگفتی ی بحث الکی ک همه ماها داشتیم هیچ وقت هیچوقت خونه روترک نکن سر چیزای الکی من هیچوق ...

اره واقعا اشتباهه . ولی اون روز حالم بد بود حتی داشتم اماده میشدم هی میومد دنبالم میخندید باورش نمیشد برم

امید زندگیم دوقلوهام😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره واقعا اشتباهه . ولی اون روز حالم بد بود حتی داشتم اماده میشدم هی میومد دنبالم میخندید باورش نمیش ...

اشتباه کردی دیه اومدی خونه بابات. الانم زنگ بزن بهش بگو باید بدونه

پدرم همه چیزم بود .....
2728
زنگ بزنم امروز؟ مامانم میگه شب از سرکار بیاد با یه جعبه شیرینی میاد دنبالت ولی من میگم خیلی خوشخیالی

ازه بزن بگو زنگ زدم بهت بگم باردارم چون باید بدونی .وظیفشو تایید کن براش فک نکنه اون بچه توعه فقط

پدرم همه چیزم بود .....
اخر شب دیشب پیام دادم من باردارم ولی هیچ‌ عکس العملی نشون نداد

شاید فکر کرده الکی میگی و میخوای با این حرف امتحانش کنی یا بکشیش سمت خودت 

بهتره یا عکس بی بی چکو واسش بفرستی یا با خوشحالی  بهش زنگ بزنی‌‌ بهش خبرو بدی 

2738
ازه بزن بگو زنگ زدم بهت بگم باردارم چون باید بدونی .وظیفشو تایید کن براش فک نکنه اون بچه توعه فقط

مامانم همش میگه صبر کن بزار خودش بیاد تو زنگ نزن . میگم اون خودش نمیاد 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
شاید فکر کرده الکی میگی و میخوای با این حرف امتحانش کنی یا بکشیش سمت خودت  بهتره یا عکس بی بی ...

منم میگم زنگ بزنم بهش بگم بعد بگم به مامانم اینا هم نگفتم ک قهر اومدم گفتم شوهرم اینروزا سرش شلوغ بوده من اودم پیش شما بمونم چون هنوزم چهار روز گذشته.فکر خوبیه؟ 

امید زندگیم دوقلوهام😍 

نه به ادم شوهرات نگو.مشتتو واسه همه وا نکن مادرت هم نباید میفهمیدولی خوب شده.انشالله پاقدم بچه ات خوبه.قراربزاربیرون  باهاش صحبت کن بعدم  بگو الان دیگه فرق داره ی نفردیگه هم توزندگیمونه.و باهم قول بدید باخوبی خوشی بچه تونوبزرگ کنید.مردا هم واقعا درگیرن تواین اوضاع جامعه و اقتصاد الان نبایدسربه سرشون گذاشت .برو بچسب به زندگیت اون مرد غرور داره شایدزنگ نزده یا سراغ نگرفته ولی توهم اینکارو نکن.فکر زندگیت باش

ب خانوادش اصلانگو

اخه ادم خبربارداری روباپیام میده 😑

فک کرده الکی گفتی 

خوب اونروزم ک جلوش بی بی زدی زودبودک جواب نداده دبگ 

یکم صبرکن بین چیکارمیکنه بالاخره ک همینجورنمبشه خبرشوبماهم بده

وخدایی که بشدت کافیست
نه به ادم شوهرات نگو.مشتتو واسه همه وا نکن مادرت هم نباید میفهمیدولی خوب شده.انشالله پاقدم بچه ات خو ...

ممنون عزیزم . چند روزی هم بود تو کارش مشکل داشت همش با رئیسش دعواش میشد تازه رئیس جدید اومده بود براشون .‌ولی خانوادم اصلا ب اون حق نمیدن میگن باید التماست کنه منم اونو میشناسم ک نمیاد التماس . 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
ب خانوادش اصلانگو اخه ادم خبربارداری روباپیام میده 😑 فک کرده الکی گفتی  خوب اونروزم ک جلوش ...

اره مخصوصا خانواده ی این که دیگه تا اخر عمر داستانشو تعریف میکنن میخندن ولی من تا حالا با خانوادش بحثم‌نشده . صبر خیلی سخته مخصوصا تو‌بارداری همش بی قراری مخصوصا اگه مشکل داشته باشی من ی بارم سقط داشتم میترسم

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2706