2737
2739
عنوان

کیا بچه هاشونو به خودشون وابسته میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 10672 بازدید | 191 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای گناه داره بچه طاقت گرسنگی نداره. اگه نمیخاستی نگه داری راحت میگفتی نمیتونم.

من انقد بچه دختر خالمو دوست دارم که وقتی آشتی باشن میتونم ۱۰۰سال نگه دارم اما کسی که قهر کرده و رفته اگه بچشو تروخشک کنی پدره خیالش راحت میشه از من به شما نصیحت

2742
آفرین کار خوبی کردی. اینایی که میگن اشتباه کردی بهشون توجه نکنن احساساتی شدن. شما منطقی و عاقلانه رف ...

منم موافقم..ـمنم باشم همینکارو میکنم...ی کاری میکنم فقط گریه کنه بگه مامانمو میخوام...بعضیا فک میکنن لطفه بچه کسی رو نگه داری

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
آفرین کار خوبی کردی. اینایی که میگن اشتباه کردی بهشون توجه نکنن احساساتی شدن. شما منطقی و عاقلانه رف ...

میدونم عزیزم چون من این شرایطو دیدم اما کسای که دارن عاطفی رفتار میکنن ندیدن اون بچه بیشتر از ترو خشک کردن به یه مادر نیاز داره

2738
آره جدا از گرسنه نگه داشتن بچه خیلی فکر خوبی کردی هم برادرشوهرت متوجه شد زنش بهترین کسیه که بچشون رو ...

دقیقا همینطوره از اون روز به بد دیگه من نشنیدم قهر کنه یا اگه کرده بچه رو برده چون من ۰یزی نشنیدم

ما همسایمون عروسش قهر کرد ی نوزاد داشتن پسره اورد پیش مادرش گفت تو نگهش دار من میخوام زنمو طلاق بدم مادرشوهره هم نامردی نکرد بچه رو گذاشت دم در گفت من نزاییدم ببر پیش هر کی زاییده خودتم اینورا پیدات نشه ...مرده رفت زنشو با منت برگردوند...همه به مادرشوهره گفتن خدا خیرت بده 

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘

عزیزم چند سالش بود بچه؟ اولش اومدم چهارتا حرف بارت کنم ولی به نظرم کار خوبی کردی حداقل بچه بی مادر نشد معلومه دختر عاقلی هستی

سهم من از اون همه امید و انتظار فقط یک لنگه جوراب گل گلی شد💔👼😢
به نظر من بچرو فقط مادر میتونه نازشو بکشه نه یه زن عموی مهربون

هیچکس تو دنیا مادر نمیشه...خیلی خوشم اومد از کارت...خدا اجرت بده عزیزم 

2706