2737
2734
عنوان

کیا بچه هاشونو به خودشون وابسته میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 10665 بازدید | 191 پست

بچه به مادر و پدرش وابسته نباشه به اینو اون وابسته باشه😳😳😳.ب نظرتون چند تربیتی نمیشه.بنظر من بچه رو به جای گذاشتن پیش این و اون.ی کلاس استعداد یابی چیزی بزاری.نه خونه اینو اون.مگه اسباب بازی به خاطر تفریح و اسایش خودم وابسته بقیش کنم.بابا ماها پدر مادرشونیم.ماها باید تا اخر عمر پا بع پاشون باشیم

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من همینم بدم میاد کسی دخترمو حتی دستشویی ببره مادرش منم (حاملگی و زاییدن و شیر دادن و تربیتش با منه) ...

منم خیلی بدم‌ میاد کسی دخترمو بشوره فقط خودم شستمش تا جای که ممکن بود نزاشتم باباش نازشو ببینه ولی چند بار که مسافرت رفتیم وقتی اون داشت آب میریخنت که من بشورمش دید منم هی میگفتم چشتو ببند😁😁😁

آفرین    

به خدا ادم تو این سایت ی چیزای میخونه،میخواد مغزش منفجر شه.اخه اینا چین که بعضیا میگن،ادم با خوندش بغض گلوشو میگیره

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
منم خیلی بدم‌ میاد کسی دخترمو بشوره فقط خودم شستمش تا جای که ممکن بود نزاشتم باباش نازشو ببینه ولی چ ...

درستشم همینه.بچه باید یاد بگیره نزاره کسی جاهای خاصشو ببینه

ادم توقع داره بچه داداشش وقتی میبیندش فکر نکنه یه هفت پشت غریبه رو دیده خب ناراحت میشه مادر ها خیلی ...

از بچه ی دو ساله نمیشه توقعی داشت ، حالا اگر بزدگ تر بود بله حرف شما درسته برای سلام و بوس و اینا

2738
از بچه ی دو ساله نمیشه توقعی داشت ، حالا اگر بزدگ تر بود بله حرف شما درسته برای سلام و بوس و اینا

بچه زیر دوسال هم همه چی میفهمه!،حالا شما نذار زیر دوسال بره پیش عمش من بچمو جور دیگه بزرگ میکنم

مادر شوهرم منم یه همچین سیاستی بکار برد.من 20 روز رفتم قهر خونه بابام.نه غذا به شوهرم داده بود بخوره ...

دم مادر شوهر و پدر شوهرت گرم....مال من اگه بودن انقدر بهش میرسیدن که بگه زن میخوام چیکار...چقدر آدما با هم فرق دارن

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
دم مادر شوهر و پدر شوهرت گرم....مال من اگه بودن انقدر بهش میرسیدن که بگه زن میخوام چیکار...چقدر آدما ...

آره واقعا آدما خیلی باهم فرق دارن بعضیا ندونسته گند میزنن به زندگی بچشون فکر میکنن به نفعشون کار کردن در حالیکه بدتر باعث از هم پاشیدن زندگیش میشن

خدایا شکرت   
آره واقعا آدما خیلی باهم فرق دارن بعضیا ندونسته گند میزنن به زندگی بچشون فکر میکنن به نفعشون کار کرد ...

شایدم دونسته ...

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘