1421
1389
عنوان

پزشکی

172 بازدید | 17 پست

خانوما کی چشماش ضعیفه؟😢

خدایا خودت میدونی چمه...پس الهی بحق بنده های آبرومندت که بهشون دخیل بستم و توسل کردم و بحق خودت که بهت توکل کردم الهی آمین
ربط عنوانت رو به متن تاپیکت نفهمیدم.

چرا خو ضعیفی چشم به پزشکی ربط نداره؟

خدایا خودت میدونی چمه...پس الهی بحق بنده های آبرومندت که بهشون دخیل بستم و توسل کردم و بحق خودت که بهت توکل کردم الهی آمین

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

من خیلی فقط وقتی درس میخونم یکم تار میبینم اونم بعد از چند ساعت دختر گفته به عینک نیازی نداری

منم مث شمام. چشم خسته ميشه. بايد يه پنج مين ب فاصله دور نگاه كنيم و بعد به نزديك

رسيدن من و عشقم، و حل شدن مشكلاتمون معجزه ميخواد. خواهراي عزيزم از ته دل برامون دعا كنيد❤️💋😔
1401
یعنی پزشک بودن به ضعیف بودن چشم؟ نه.

عزیزم ضعیفی چشم یه بیماریه که درمانش توسط یکی از شاخه های پزشکیه🤣

منم مث شمام. چشم خسته ميشه. بايد يه پنج مين ب فاصله دور نگاه كنيم و بعد به نزديك

خوش بحالتون من ک خیلی از دست ضعیفی چشمام اعصابم خورده از عینکم متنفرم

1376
آهاااا. خب باید عنوانت رو میذاشتی سوال پزشکی. من فکر کردم در مورد پزشکی خوندن سوال داری.

چرا اینقد گیر دادی😃خو اگ منظورم پزشگی خوندن بود که باید اون موقع به قول شما مینوشتم یادگیری پزشکی🤣خو من کلی گفتم اینجوری به سوالمم ربط داشت

چرا اینقد گیر دادی😃خو اگ منظورم پزشگی خوندن بود که باید اون موقع به قول شما مینوشتم یادگیری پزشکی🤣 ...

گیر ندادم که.

گفتم علت اشتباهم این بوده.

حالا ایشالا چشم پزشک بهت عینک میده اوکی میشی. 

راستی اگه ناگهانی ایجاد شده زودتر برو، چون میتونه خطرناک باشه.

گیر ندادم که. گفتم علت اشتباهم این بوده. حالا ایشالا چشم پزشک بهت عینک میده اوکی میشی.  راست ...

نه عینک دارم خودم. ولی از عینک زدن بدم میاد خیلی. زیر چشم آدمو گود میکنه. عینکم بهم نمیاد

1396
اگر نمره چشم ثابت نباشه لیزیک نمیکنن؟؟

شرایطشو ندارم بخاطر کارم. لیزیک حداقل یکی دوماه مراقبت و استراحت میخواد