2733
2734

من از زمانی که یادم میاد درگیر مشکلاتشون بودم چه خودشون خبر داشتن چه نداشتن همین مسئله روی زندگیم خیلی تاثیر گذاشته موندم چیکار کنم تا دیگه اینطور نباشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینجورم خیلی بده عمرخودم داره هدر میره برادلسوزی خانواده که شایدم هیچکدومشون انقدر که من بخاطرشون درگیرم برام درگیرباشن

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
2728

کلا کاری به کار کسی ندارم تا خودشون ازم بخوان

فقط نانزدم و مادرم درگیر میشم

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر

الان کلی نذر و نیاز کردم ک خواهرم تو یه آزمون مهم قبول بشه حتی خودشم اندازه من فکر نکنم مشتاق باشه 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
2740

خودم انقدر درگیری فکری توزندگیم دارم ولی نمیدونم چطور با این مسئله کنار بیام ۱۵ ساله ازدواج کردم ولی ۱۲ساله درگیر خانوادمم از مریضیا تا خریدای خونه والان به حکم وظیفس نه همراهی

من تمام زندگیم درگیر خانوادمه حتی شوهرمم

همسرم قلب من ♥️نی نیم وجود من 🤰🏻مامانم دنیای من🌍 بابام تاج سرم🙆‍♀️ آبجیم همدمم.👩‍❤️‍💋‍👩داداشام تکیه گاهم🤗 خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین.👨‍👩‍👦‍👦👨‍👩‍👦‍👦👩‍👦‍👦👩‍👦‍👦