2737
2739
عنوان

بد ترین خاطره از مدرسه

380 بازدید | 33 پست

از کلاس اول همیشه وقتی خانوم یکی رو دعوا می‌کرد یا کتک میزد بغض میکردم و گریه بعضی وقتام میرفتم اون بیچاره که کتک خورده بود یا جیغ کشیدن سرش بغل میکردم دل داری میدادم 

من دختر ساکت و درس خونی بودم 

اما یه روز داستم با دوستم صحبت می‌کردم 

که خانوم فهمید و اومد بالاسرم چشاش کرده بود تو چشام و اخم گفت چی داشتم میگفتم؟ منم بغض و از ترس یخ زده بودم لال مونده بودم گفت دستاتو بیار جلو با اون خط کش چوبی دو تا محکم زد رو دوتا دستم چقدر گریه کردم بعد مدرسه که دلشتم پیاده میرفتم خونه نشستم رو زمین تکیه دادم به تیربرق و دستامو نگاه میکردم و اشک میریختم 

هر کی لایکم کنه ایشالا پنج قلو حامله شه.... پنج تا پسر سیبیل کلفت اسماشونم باشه گرگعلی ناصر یعقوب ابراهیم غلام رضا همیشه واست قیافه بگیرین🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای لایکت کردم الان پنج قلو میزام

هعی خوبه که

هر کی لایکم کنه ایشالا پنج قلو حامله شه.... پنج تا پسر سیبیل کلفت اسماشونم باشه گرگعلی ناصر یعقوب ابراهیم غلام رضا همیشه واست قیافه بگیرین🤍
2731
بدترین خاطرم برا سال اوله  کی بی دلیل معلم با کتاب زد تو سر من😐همش یادم میاد متنفر میشم ازش

بعضی هاشون واقعا بدن

به طرز وحشیانه ای از معلم کلاس دوم و سومم کتک میخوردم حتی حرفشم تو خونه به کسی نمیزدم چون اصلا برای کسی مهم نبود کتک خوردن من وای الان فکرش و میکنم میبینم من چقدر کتک خوردم تو بچگی اونم کتک شدید و وحشیانه لعنت به تک تک اون کثافتها 

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی

من معلم کلاس اولم بینهایت خوب بود 

عاشقشم و دوست دارم ببینمش بازم

ولی معلم کلاس دوم شمر بود کثافت 

یادمه داداشم به دنیا اومده بود بعد بابام اومد دنبالم کا برم ببینمش 

نزاشت و گفت درس دارن نمیشه.اون روز کلا گریه کردم 

2740
به طرز وحشیانه ای از معلم کلاس دوم و سومم کتک میخوردم حتی حرفشم تو خونه به کسی نمیزدم چون اصلا برای ...

چه بد💔

اون روزی که مشاورمون بخاطر اینکه درس هفت هویتو متوجه نشدیم و نخونده اومدیم سر کلاس سر هممون داد می کشید 

کلی غر زد سرمون با صدای خیلی بلند

تو عمرم اونجوری صدای بلند نشنیده بودم 

قشنگ حس کردم کل مدرسه ساکت شد

وقتیم زنگ خورد رفتیم بیرون همه داشتن نگاهمون میکردن ببینن زنده ایم یا نه

اون لحظه موقع داد زدن من گریم گرفت چند نفر پنیک کردن 

البته اخر سر اومد عذر خواهی کرد 

سپاس یزدان دختری ایرانی ام/از نژاد و تیره ساسانی ام/به کوروش به آرش به جمشید قسم/به نقش و نگار تخت جمشید قسم/یگانه پرستم اهوراییم/ز بد گونه های جهان عاری ام/به کردار و پندار نیکو منم/شاه ایران دختر کوروش منم
من معلم کلاس اولم بینهایت خوب بود  عاشقشم و دوست دارم ببینمش بازم ولی معلم کلاس دوم شمر بود ک ...

ولی کلاس اول من روزی که گفتن دیگه تموم شد مدرسه وای جقدر خوب بود 

خدا نگذره ازشون ...

بچه های مردم دستشون امانت هستن ولی یه سریاشون عقده داشتن انگار بعدشم سر بچه مردم خالی میکردن...

برعکس بعضی معلما که فرشته هستن 

منم از معلم کلاس اولم کتک خوردم سر این که یکی از بچه ها رفت الکی چغلی منو به معلمه کرد که همین دختره باباش خیلی به مدرسه کمک میکرد...معلما هم خیلی هواشو داشتن با این که درسشم افتضاح بود و مدام اذیت میکرد...

همون روز معلمه تا میتونست منو زد دستش بشکنه

تمام تن میلرزید و دست و پام یخ کرده و عرق کرده بودن...

معلم کلاس ۴ ام ما ک بعد ها هم اخراج شد یه مقدار بخاطر مشکلات زندگیش دچار اختلال روانی شده بود. خانم حیدری. 

سر کلاس یهو بی دلیل رد میداد شروع میکرد داد  و جیغ زدن انگار یهو جنی میشد

همه دفتر کتاب بچه ها روی میز رو پاره پاره میکرد جامدادی هارو پرت میکرد فریاد میزد الکی

اخرم اخراج شد و بردنش آسایشگاه....

خیلی صحنه های ترسناکی بود یهو بی دلیل شروع میکرد به جیغ و داد

سال اخر تو مجازی ی معلم داشتیم دوتا درسم بود جد و اباد مارو قشنگ اورد جلو چشممون نصف سالم غیر مجازی یادم نیست درساش چی بود 

بچه کورد.سن ۱۸تا۲۵ سالگی خیلی عجیبه، بعضی ها هنوز گواهی نامه نگرفتن، بعضی ها دارن ی شرکت اداره میکنن، بعضی ها تاحالا هیچ رابطه ای نداشتن، بعضی ها بچه دارن، بعضیا دارن تو کشورای مختلف سفر میکنن، بعضی ها برای بیرون رفتن از خانوادشون اجازه میگیرن‌،تو این بازه سنی همه چی ممکنه.
2706