2733
2734

دقیق نمیدونم همین رمان بود یا ن چون سالها پیش خوندم یادمه دختره تو رمان وقتی ازدواج کردع بود  رفته بود گوشت فروشی  نمیدونست باید چقدر گوشت بخره و اشتباها گفتع بود 5 کیلو بدید و مثلا ناشی بود 

الان من چند ماهه عقد کردم  یه ماهه مستقل شدیم  و من الان واقعا ناشی تر از ناشی ام

در حدی ک امروز نمیدونستم  یک کیلو گوشت چقدر میشه اندازش   به فروشنده میگفتم یه کیلو بزارید ببینم چقدره😐 اصلا سر از خرید در نمیارم   با وجود اینکه دانشجو یه شهر دیگ هستم   امیدوارم همسرم متوجه نشه فقط     نمیدونم باید چی بخرم    

حساب کتاب پولا سخته  اصلا وضع فجیعه  نمیدونم چرا گوشت خریدم پولامون تموم شد😶😂

باید جون بکنیم  فقط بابت اینکه فقط 3 تومن  3 تومن به درامد ماهانمون اضاف کنیم

واقعیتش  تا الان به عمق فاجعه مدیریت زندگی  گرونی  پی نبرده بودم🙃

باز شما ک خوبی😂   من بار اول لیست خرید برای شوهرم فرستادم گفت چیکارش کنم؟😂   

اگر:  A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     برابر با:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26  باشد..    آیا برای خوشبختی و سعادتمندی، تنها تلاش سخت کافیست؟!    H+A+R+D+W+O+R+K       8+1+18+4+23+15+18+11=  98%      آیا دانش مارا به ۱۰۰% میرساند؟  K+N+O+W+L+E+D+G+E              11+14+15+23+12+5+4+7+5برابر است با  96%     عشق چطور؟!❤     L+O+V+E   12+15+22+5  برابر است با 54%   خیلی از ما فکر میکردیم اینا مهمترین باشن اما نه!  پول چطور😉       M+O+N+E+Y      13+ 15+ 14 +5 +25  برابر است با 72%....  اینا کافی نیستند😕   پس برای رسیدن به اوج باید چه کار کرد؟    نگرش!          A+T+T+I+T+U+D+E          1 +20 +20 +9 +20+ 21 +4 +5  برابر است با  100%💪💚      آره دوست من!  اگه طرز فکر و نگرشمون رو به زندگی، کار، گروه و عشقمون عوض کنیم زندگی ۱۰۰% عوض خواهد شد..💚  (نگرش همه چیز رو عوض میکنه)    متاهل💍 و متعهد💎به جانم مهردادم❤💑 

یعنی قبل ازدواج هیچ وقت خرید نکردع بودی

موسیقی بهتر بِ نظر میاد وقتی آهنگ احساستو توصیف میکنه🎶💜 زندگی همچون نت های موسیقی بالا و پایین دارد،گاهی آرام و دلنواز،گاهی سخت و خشن،گاهی شاد ورقص آور،گاهی پر از غم💜 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
باز شما ک خوبی😂   من بار اول لیست خرید برای شوهرم فرستادم گفت چیکارش کنم؟😂  

😂😂

موسیقی بهتر بِ نظر میاد وقتی آهنگ احساستو توصیف میکنه🎶💜 زندگی همچون نت های موسیقی بالا و پایین دارد،گاهی آرام و دلنواز،گاهی سخت و خشن،گاهی شاد ورقص آور،گاهی پر از غم💜 
2740
خرید سوپری فقط😐

اها

هیچی دیگه خوشبخت بشین😄

اصلا من نه خرید تره بار  میوه  گوشت   هیچیییی نرفتم😂😂    سیب زمینی بلند ن ...

چنبار ک بری همع چی دستت میاد😄

کار سختی نیست

ولی خرید ننداز گردن خانمت

من دخترمااا🤣🤣🤣🤣

کاربریت مرده ک😂

ای ای چرا تو رفتی خرید 😕