2752
2734
عنوان

چقدر تاحالا از امام ها حاجت گرفتید

463 بازدید | 53 پست

واقعا چیکار میکنید به قول مامانم نازتون خریدار داره و حاجت میگیرید 😔 من چیکار کنم .. هرچی میگم انگار فایده ای نداره نذر و گریه و التماس و دعا ... حالا به خدا میگم خوبه حس میکنم هوامو داره چندتا ار خواسته هامو میرسونه ولی هیچوقت تاحالا تجربه ی حاجت روایی از امام نداشتم

میشه برای اینکه به خواسته ی دلم برسم صلوات بفرستی🥺🤍

اتفاق همیشه تنها راه من توسل بوده... از نظرم یه راهیه که هیچ وقت نشد نداره

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست

از امام رضا تا دلت بخواد گرفتمم

1/11/11بهترین تاریخ عمرم بیبی چکم شب تولد امام جواد(ع)مثبت شد خدایا هزاران بار شکرت هیچ زنی در انتظار بچه نمونه و دامنش سبز بشه الهی آمین   1/12/1 صدای قلبشو شنیدم خدایاشکرت.2/1/6 سونو دادم دکتر گفت کاملا سالمی و گل دختری نفس مامان عاشقتم پرنسسم .گل دخترم ۲۷شهریور اومد بغلم،النای من عاشقتم دخترقشنگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اتفاق همیشه تنها راه من توسل بوده... از نظرم یه راهیه که هیچ وقت نشد نداره

خب چجوری .. هر کار بگی کردم اون لحظه ی حرف زدن باهاشون خوبه آرامش میگیرم ولی اینکه چیزی بخوام و بدن فعلا نشده

خب چجوری .. هر کار بگی کردم اون لحظه ی حرف زدن باهاشون خوبه آرامش میگیرم ولی اینکه چیزی بخوام و بدن ...

تجربه ای که من داشتم اینه که معمولا چهل روز قبل از شهادت اون امام شروع میکنم به چله زیارت عاشورا، ببین ردخور نداره

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست
دقیقا منم اومده بودم همینو تایپیک بزنم نذری چیزی معرفی کنن  که تایپیک شمارو دیدم منم دلم گرفته ...

اره مثلا یه دعای ساده و درد و دل میگم به خدا بابتش یه صلواتی دعایی چیزی میخونم خوبه در کنار تلاشام کمکم میکنه اما نذر امام یکی دو بار گفتم ولی فعلا اتفاقی نیوفتاده منم خسته شدم

خیلیییی قربون چهارده معصوم برم خیلی ارادت خاصی دارم بهشون 🙏🥺❤️

خب چیکار کردید مثلا .

چه دعا و نذری بوده 

حتما به گناه آدما نگاه میکنن هرکی پاک باشه فقط به دل اون نگاه میکنن

2706