1421
1389
عنوان

شما کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟

117 بازدید | 7 پست

سلام من یه دوست صمیمی دارم که تازه میخواد بره دانشگاه چون عضو نی نی سایت نیست من از طرف اون میپرسم دوستم هم مثل خودم دوست داره تاریخ رو اما بین تاریخ و آموزش ابتدایی دانشگاه آزاد ازلحاظ بازار کار گیر کرده به نظرتون کدوم رو بره وچرا؟ براش مهمه کمکش کنید مرسی

قطعا اموزش ابتدایی بیشتر به دردش میخوره

به نظرم همه خانما باید یکیو داشته باشن بهشون بگه اگه موهاتو زدی نه من نه تو              _من دارمااا اما نمیدونم چرا لحنش فرق داره 🤭    میگه برو  بروووو بزن موهاتو خودتو بکن شکل مُرغ دُم کُل 🤪         ( کی دیده این مرغَرو ؟؟ چه شکلیه حالاااا؟؟  )😑

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1436
https://1drv.ms/u/s!AqaPzpmeCHKRafAVThOvb8gPwCc?e=45xN3v و اینک آلبوم عکس کاربران برای بار اول با ...

این دفه دیگه زدی به سیم اخراا😂😂😂

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و به قانون جذب و کارما هم ایمان دارم(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...) تا در طلب گوهرکانی,کانی تا در هوس لقمه نانی ,نانی ,من فاش میکنم حقیقت مطلب را ,هرچیز که در جستن آنی,آنی1خرداد ماه 98 گیاهخواری رو شروع کردم  و با اینکه 17 سالمه انگار دوباره متولد شدم😊😀👈اين نصيحت بشنو از من اي عزيز قرص و دارو را تماماً دور ريز درد خود با ميوه ها درمان نما كار مشكل را بسي آسان نما..سیبو انگور و انار و ميوه جات هم غذا هستند و هم راه نجات 😍😀😀