2733
2734
عنوان

شوهرم میگه جاریمو نصیحت کنم. نظرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 576 بازدید | 69 پست
عزیزم آرومتر😂 برادرشوهرم مدام به شوهرم میگه بنده خدا شوهرمم تقصیری نداره

به شوهرت بگو مردونگی یاد داداشش بده اون حق نداره بیاد درمورد زنش به دیگران اینجوری بگه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرش هی به شوهرم میگه به خانمت بگو نصیحتش کنه و یادش بده. منم به شوهرم گفتم درستش نیست ولی فکر میکن ...

شوهرش وقتی داشت با دختر بچه ازدواج میکرد باید میدونست که بچه‌س و خیلی کار داره تا یاد بگیره. بچه گرفته الان فهمیده چه اشتباهی کرده هی نصیحتش کن نصیحتش کن راه انداخته؟

شما خودت رو بکش کنار. اون بگه شما توجه نکن

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
2731
عزیزم آرومتر😂 برادرشوهرم مدام به شوهرم میگه بنده خدا شوهرمم تقصیری نداره

عزیزم من که متعجبم با این همه تعریف که از خودت کردی چجور همچین سوالی میپرسی ،

به شوهرت بگو جملاتی به او گفتی مو به مو  به برادرش بزنه ، 

مثلیه که ی نادان سنگی به چاه بندازه که صد عاقل نتونن دربیارن  ایییییینه

برادرشوهرم خیلی هوله. من بهش گفتم درست میشه باید صبر کنی. مثلا دیشب خونشون بودیم برادرشوهرم چون شب کار بود خواهش کرد شب بمونیم. خلاصه صبح پاشدم چون بچه شیر میدم ضعف داشتم دیدم بیدار نمیشه. خودم چای درست کردم و صبحانه آماده کردم و دیدم آشپزخونه اش کثیفه بااینکه به من مربوط نبود ولی تمیزش کردم ( باور کنید قصدم خیر بود ) بعد ساعت ۹ تازه شوهرش بیدارش کرد که پاشو مهمون داریم مثلا😁😂😂

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍
برادرشوهرم خیلی هوله. من بهش گفتم درست میشه باید صبر کنی. مثلا دیشب خونشون بودیم برادرشوهرم چون شب ک ...

وای چقدر کاره زشتی کردی من یکی اینجوری کنه خیلی ناراحت میشم

کسی میره خونه دیگری مهمونی باید صبر کنه تا خانوم خونه بیدار شه برای ضعفتم باید شب بهش میگفتی یه چیزی بهت بده بزاری بالای سرت خانوم شیرده هم همیشه تو کیفش باید خوراکی. داشته باشه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2740
به شوهرت بگو مردونگی یاد داداشش بده اون حق نداره بیاد درمورد زنش به دیگران اینجوری بگه

شوهرمم بهش میگه ولی گوش نمیده تا یه ذره ازش بچگی میبینه میگه جاریها بهش یاد بدید من دوتا جاری دیگه هم دارم اخه. اونا بهش میگن ولی من فکر میکنم بدش میاد بعدها ازمون متنفر میشه

وای چقدر کاره زشتی کردی من یکی اینجوری کنه خیلی ناراحت میشم کسی میره خونه دیگری مهمونی باید صبر کنه ...

نه برادر شوهرم ازم خواست. اتفاقا بدش نیومد. آخه خونه پدرشوهرم زندگی میکنن اون خونه یجورایی مال همه اس

شوهرمم بهش میگه ولی گوش نمیده تا یه ذره ازش بچگی میبینه میگه جاریها بهش یاد بدید من دوتا جاری دیگه ه ...

به برادر شوهرت بگو دیر یا زود زنت خونه داری یاد میگیره ولی بااین رفتارت احساسش رو برای همیشه از دست میدی

بعدها خودتم که پا به سن بزاری میفهمی که خونه داری اصلا مهم نیس تو احساسش رو نیاز داشتی... ولی اونوقت دیره

نه برادر شوهرم ازم خواست. اتفاقا بدش نیومد. آخه خونه پدرشوهرم زندگی میکنن اون خونه یجورایی مال همه ا ...

منم که نمیرم به طرف بگم وای کارت خیلی زشت بود تو دلم نگه میدارم

به برادر شوهرت بگو دیر یا زود زنت خونه داری یاد میگیره ولی بااین رفتارت احساسش رو برای همیشه از دست ...

حرف خوبی بود لایک

شوهرمم بهش میگه ولی گوش نمیده تا یه ذره ازش بچگی میبینه میگه جاریها بهش یاد بدید من دوتا جاری دیگه ه ...

یه بزرگتر پیدا نمیشه توی خانوادتون برادر شوهرتو بشونه سرجاش؟ روزی برسه که این ادم ی اتیش هم به زندگی خودش بزنه هم زندگی بقیه خانواده و داداشها 

نه برادر شوهرم ازم خواست. اتفاقا بدش نیومد. آخه خونه پدرشوهرم زندگی میکنن اون خونه یجورایی مال همه ا ...

تو یکی از خونه‌های پدرشوهرتونن یا با پدرشوهرتون تو یه منزلن؟

اگه اون خونه به نوعی مال همه‌س پس چرا میگی آشپزخونه‌ش کثیف بود؟ آشپزخونه‌تون کثیف بوده در اصل

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
2706