2733
2734
عنوان

شوهرم میگه جاریمو نصیحت کنم. نظرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 576 بازدید | 69 پست
عزیزم شما اینقدر از کمالات خودت گفتی چه ربطی به جاری داشت؟ شما جاریتو قضاوت میکنی بقیه هم باید در مو ...

عزیزم من اول گفتم که چون دیر ازدواج کردم تو این چیزها عالیم و جاریم چون کوچولوعه نمیدونه. چون مقایسه میکنن خانواده شوهرم توضیح دادم😐

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍
منم که نمیرم به طرف بگم وای کارت خیلی زشت بود تو دلم نگه میدارم

چون اطرافیان خودم باهام همچین رفتار زشتی کردن میگما

من الان دیگه نمیزارم بیان خونم...

من اونا رو دعوت نمیکردم خونم که ازم انتظار مهمونداری داشتن... 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو یکی از خونه‌های پدرشوهرتونن یا با پدرشوهرتون تو یه منزلن؟ اگه اون خونه به نوعی مال همه‌س پس چرا ...

خونه پدری همه اس فقط برادر شوهرم زندگی میکنه ماهم میریم سر میزنیم ولی در اصل خونه مال همه اس. چون وسایلهای مادرشوهرمو هنوز استفاده میکنن

2731
عزیزم غیرمستقیم و خواهرانه بهش کمک کن 

دلم میخاد ولی میترسم. بعدها دردسر میشه یوقت ازم کینه میگیره

خونه پدری همه اس فقط برادر شوهرم زندگی میکنه ماهم میریم سر میزنیم ولی در اصل خونه مال همه اس. چون وس ...

پس شاید جاری اونجا رو به عنوان خونه خودش نپذیرفته و بهداون محل به عنوان خونه خودش دلبستگی نداره. نه وسایل متعلق به خودش نه خونه. و تو اون خونه همه قانونا حق دارن.

جنبه روحی و فکری پشت رفتارشم در نظر بگیرید. این دختر تا تو اون خونه باشه نه میلی به خونه داره نه به کارای اون خونه. مگه معجزه شه و یه جور غیرمنتظره علاقه پیدا کنه

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
2740
پس شاید جاری اونجا رو به عنوان خونه خودش نپذیرفته و بهداون محل به عنوان خونه خودش دلبستگی نداره. نه ...

این به شوهرش بر میگرده. شوهرش فقط و فقط زیبایی رو مد نظر داشت😐 انصافا جاریم خیلی هم خوشگله ولی عروسی که کردن تازه برادر شوهرم متوجه شده غیر از زیبایی باید حداقل همسرداری رو هم بلد باشه. الان عین یه دختر ۱۲ ساله باهاش رفتار میکنه منم نمیخام خودمو دخالت بدم شوهرمم مدام بهش میگه اما اخلاقشو عوض نمیکنه. مثلا اون یکی جاریم بچش سه سالشه بعد میگفت نصفه شب بیدار شده بود یهو میگفت شیر میخوام ماهم خندیدیم بعد برادر شوهرم یهو گفت اتفاقا فلانی (زنش) هم دیشب همین جور شد!! 😐😐😐😐

این به شوهرش بر میگرده. شوهرش فقط و فقط زیبایی رو مد نظر داشت😐 انصافا جاریم خیلی هم خوشگله ولی عروس ...

چه بد. اون دختر بزرگ میشه و کار و زندگی یاد میگیره ولی این حرفا نه از یاد خودش میره نه اقوام

اونی که نیاز به نصیحت داره برادرشوهر شماس نه جاری. اون طفلک به اقتضای سنش رفتار نیکنه ولی برادر شوهرتون ...

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!