2726

دوستان من یکم دیر ازدواج کردم. ۲۹ سالم بود. الان یکسال از عروسیم میگذره و از خودم تعریف نباشه تو مسائل پس انداز و قناعت و خانه داری و هنر خیلی عالیم. ( همه میگن بخدا😋😂) وقتی ازدواج کردم ارشدمو گرفته بودم و دکتری هم قبول شده بودم‌. تو روابط اجتماعی هم خیلی خوبم و کلا خونگرمم هستم. حالا یه جاری دارم تازه ازدواج کردن کوچولوعه. ۱۸ سالشه و هنوز از خانه داری چیزی نمیدونه زیادم اهل صحبت نیست شوهرم میگه بهش یاد بده خانه داری رو و نصیحتش کن. اینم بگم دختر ساکتیه امروز رفتیم خونشون خیییلی راه داره تا بلد بشه

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه عزيزم كاريت نباشه بالاخره خودش خم و چم كار مياد دستش اونم خانم ميشه🥰🥰

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔

حالا خانه داری چیه مگه کم کم یاد میگیره دیگه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2706