2733
2734
عنوان

شوهرم میگه جاریمو نصیحت کنم. نظرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 576 بازدید | 69 پست

شما با این محسنات وکمالات  باید بدونین نصبحت شنیدن برای یه ادم هجده ساله اونم از طرف جااااری مثل تیر غیب در جگر است پس مرتکب این خبط بزرگ نباید شد😂😂

ایشون خودش درطول زمان تجربه میکنه و یاد میگیره

صمنا کسی که با ادم هجده ساله ازدواج میکنه قد ادم هجده ساله هم باید ازش انتظار واشنه باشه نه بیشتر 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرش هی به شوهرم میگه به خانمت بگو نصیحتش کنه و یادش بده. منم به شوهرم گفتم درستش نیست ولی فکر میکن ...

به شوهرش بگو چرا رفتی کم سن وسال گرفتی کا حالا دنبال باشی که یکی بهش مسائل و یاد بده

شمااصلا دخالت نکن 

خودش تو خم وچم زندگی براثرتجربه یادمیگیره،رفتاردرست شمام خودش درسه برا جاریت

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2728
شوهرش هی به شوهرم میگه به خانمت بگو نصیحتش کنه و یادش بده. منم به شوهرم گفتم درستش نیست ولی فکر میکن ...

چه شوهری داره 😐😐

خب اگه با خانه داریش مشکل داشت نمیگرفتش چرا کوچیکش میکنه 

من آموختم زمانی شاد بودم که قلبی را شاد کردم❤
جاریتو بی خیال منو نصیحت کن چجوری مدیریت مالی داشته باشم؟ 

عزیزم مدیریت مالی برمیگرده به اینکه چقدر درآمد داری و راههای درآمدتون چیه و شوهرت و خودت چجور غذاهایی دوست دارید و....

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍

تو برادرشوهرتو نصیحت کن بگو کلفت که نیاوردی عزیز مردم و اوردی خونتون صبور باش همه چیز درست میشه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2740

به برادرشوهرت میگفتی کدبانو میخواستی باید سن بالا انتخاب میکردی 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

شوهرتو نصیحت کن که توی زندگی مردم دخالت نکنه ، 

به زندگی کسی کاری نداشته باشه ، 

مردومو قضاوت نکنه ، 

دلسوزی بیجا نکنه ، 

حد حریم خانواده ها و روابط درک کنه 

اینده نگر باشه و شر نسازه 

در چیزی که بهش مربوط نیست دخالت نکنه ، 

خودشو و دیگرانو نخود اش نکنه 

کمی قبل حرف زدن فکر کنه 

در چیزی که هیچ مهارت و تبهری نداره اظهار نظر نکنه ، 

و،،،،،،

شما با این محسنات وکمالات  باید بدونین نصبحت شنیدن برای یه ادم هجده ساله اونم از طرف جااااری مث ...

😂😂😂😂😂

ای ول به نظری که دادی! ای ول به امضات! 😍🌹🌷🌺🌻🌸💐🌼🌾

علی یارت🌷

فدایی داری😍😘

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

عزیزم شما اینقدر از کمالات خودت گفتی چه ربطی به جاری داشت؟ شما جاریتو قضاوت میکنی بقیه هم باید در مورد شما نظر بدن نه خودت اینقدر تعریف کنی. اون بنده خدا هم اول زندگیش هست کم کم یاد میگیره . حالا کدبانوگری انگار چیه ! 

💖 لبیک یا خامنه ای، لبیک یا حسین است. 💖
شوهرتو نصیحت کن که توی زندگی مردم دخالت نکنه ،  به زندگی کسی کاری نداشته باشه ،  مردومو ...

عزیزم آرومتر😂

برادرشوهرم مدام به شوهرم میگه بنده خدا شوهرمم تقصیری نداره

2706