2737
2734
عنوان

پیاده روی اربعین ... چقدر تو حسرتش بسوزم

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 49 پست
نه نبرده بودم چون هم میترسیدم دست و پا گیر بشه هم که میترسیدم گم بشه چون گرون بود. ولی اگه یدونه کهن ...

ممنون

ببخشید هی سوال میپرسم

اگر جای خوب گیر بیاد , میشه وسایل مثل کالسکه و ساک رو بذاریم اونجا و با خودمون حرم نبریم

خدایا بچه هامو به خودت سپردم
خوش به حال همتون که قسمتتون میشه درد جاموندن شبیه هیچ دردی نیست و هیچ تسکینی نداره

🔻اربعینی ها دو دسته اند

آنهایی که رفتند و به وصال یار رسیدند
آنهایی که ماندند و در فراقش سوختند...

🔸شاید برای مرحم دل ما جامانده ها این جمله بس باشد:
نگران نباشید بی بی رقیه هم اربعین کربلا نرفت🐮..

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

🔻اربعینی ها دو دسته اند آنهایی که رفتند و به وصال یار رسیدند آنهایی که ماندند و در فراقش سوختند... ...

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
ممنون ببخشید هی سوال میپرسم اگر جای خوب گیر بیاد , میشه وسایل مثل کالسکه و ساک رو بذاریم اونجا و ب ...

خواهش میکنم آره عزیزم میشه بذاری تو موکب. یکدونه قفل و زنجیر مخصوص دوچرخه هم برای احتیاط روش نصب کن.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
2728
ممنون ببخشید هی سوال میپرسم اگر جای خوب گیر بیاد , میشه وسایل مثل کالسکه و ساک رو بذاریم اونجا و ب ...

ولی کوله تو بنظرم با خودت ببر من ندیدم کسی ساکشو بزاره تو موکب و بره. چون بعضی هاشون شلوغ میشه و کوله ها شبیه به هم هستن ممکنه کسی اشتباه ببره.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید.