2737
2734

اینکه سرور دو عالم امام حسینه..(ع) اینکه خیلی دوسش دارم... اینکه هر کس به جایی رسیده از این راه رسیده... این حدیثی که میگه خدا اگر کسیو دوست داشته باشه حب و شوق حسین(ع) و زیارت او رو در دلش قرار میده... اما من....7 ساله میخام اربعین برم کربلا اما اون موقع بابام اجازه نمیداد ازدواجم کردم با اینکه تو خاستگاری بهم قول داده بود حالا نمیبره و میگه هیچ وقت نمیبرمت جای خانمها نیست ... خیلی دلم گرفته هر سال میسوزم... .... ینی چی آخه ... الان یعنی چی...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خب با تور برید عزیزم حتما نباید پیاده رفت که

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2740

با کاروان برید عزیزم واقعا سخته پیاده . من مادر شوهرم میره ولی خب توانش  خیلی بالاست

وقتی یه نفر میخاد با حرفاش ناراحتتون کنه خونسرد باشید و آرامشتون رو بهم نریزید اون هدفش بهم ریختن آرامش و اعصاب شماست پس نباید این اجازه رو بهش داد..
با کاروان برید عزیزم واقعا سخته پیاده . من مادر شوهرم میره ولی خب توانش  خیلی بالاست

تازه اونجا فامیل داره راحتن.  

وقتی یه نفر میخاد با حرفاش ناراحتتون کنه خونسرد باشید و آرامشتون رو بهم نریزید اون هدفش بهم ریختن آرامش و اعصاب شماست پس نباید این اجازه رو بهش داد..

من خیلی دوست داشتم برم 

پارسال عاشورا نذر کردم که پای برهنه برم دنبال دسته 

و چند روز مونده به اربعین خیلی یهویی پیش اومد و رفتم

انشاالله که خدا قسمتت کنه ❤

مهربانی زبان جهانیست 😍

قربون دل عاشقت برم. کلیدش فقط و فقط دست خود اربابه به خودشون متوسل شو و ازشون بخواه دل همسرتونو نرم کنه. به آقاتونم غر نزن اصلا. ان شاء الله تو بهتریییییین شرایط بزودی نصیب تون کنه خدا با هم برید.

ان شاء الله قسمت ما و همه منتظراشم بشه

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
2706