2737
2734
عنوان

پیاده روی اربعین ... چقدر تو حسرتش بسوزم

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 49 پست
سلام سخت نبود با بچه؟ مریض نشد؟ منم دخترم سه سالشه موندم برم یا نه برا خواب چکار کردید؟ دستشویی ...

سلام عزیزم نه اگه همکاری باشه سخت نیست . درسته که مثل مجردی نیست ولی میشه رفت. خدا خیر بده به همسرم خیلی همکاری میکرد. تازه تو راه همه کمک میکنن یکی میگه بده بچه تو بغل کنم یکی میگه ساکتو بده من بیار. خدا رو شکر مریض نشد. ما تو بین راه زیاد متوقف میشدیم و موکب هایی که حسینیه مانند بود رو انتخاب میکردیم. حمام و دستشویی ها کلا تمیز بود تو راه. فقط روز های آخر سرویسهای نزدیک حرم چون کانکسی بود یک کم کثیف بود ولی قابل استفاده بود‌. برای خواب هم یک کم زود تر مثلا ساعت ۷ دیگه میرفتیم تو موکب ها تا جا پیدا کنیم.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم نه اگه همکاری باشه سخت نیست . درسته که مثل مجردی نیست ولی میشه رفت. خدا خیر بده به همسرم ...

ممنون

برا خواب پتو و وسیله برده بودید بخصوص برا بچه؟

خدایا بچه هامو به خودت سپردم
2731
نه.البته من پدرم عربی بلدن و دوست عرب دارن دوبار رفتیم خونه اونا به بارم یکم حرف زدن شناختیمشون بعد ...

ممنون

تو نجف و کربلا یه جا اسکان داشتید یا هر شب باید دنبال جای مناسب گشت

ممنون تو نجف و کربلا یه جا اسکان داشتید یا هر شب باید دنبال جای مناسب گشت

ما دوشب کربلا موندیم یه جا

ولی نجف کلا یه شب بودیم

نه میتونین بمونین چیزی نمیگن

تو کربلا بین الحرمین هم پتو پهن کردن بالش و پتو اضافه هم میدن نزدیکش دستشویی هم داره.اونجا هم خوبه اذیت کننده نیس.

ممنون برا خواب پتو و وسیله برده بودید بخصوص برا بچه؟

آره عزیزم برای خدومون هم پتو مسافرتی سبک برده بودم برای پسرم هم یه بالشت و پتو مسافرتی کوچیک برده بود با سوئیشرت که شبها که سرد بود میپوشوندم براش. برای خودتونم دو تا لیوان استیل درب دار بگیرید. برای چای. آب هم همه اش معدنی میدن. فقط من سرلاک برده بودم چون پسرم بد غذاست. یک کم هم پسته و بادوم ببر. اونجا خوراکی اگه بخوای بخری خیلی گرونه ما یه بستنی لیوانی خریدیم ۱۸۰۰۰ تومن. 

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
2740
آره عزیزم برای خدومون هم پتو مسافرتی سبک برده بودم برای پسرم هم یه بالشت و پتو مسافرتی کوچیک برده بو ...

کالسکه هم برده بودید؟

شما هم تو نجف و کربلا یه حا اسکان داشتید؟

کالسکه هم برده بودید؟ شما هم تو نجف و کربلا یه حا اسکان داشتید؟

نه نبرده بودم چون هم میترسیدم دست و پا گیر بشه هم که میترسیدم گم بشه چون گرون بود. ولی اگه یدونه کهنه پیدا کنی ببری خیلی بهتره‌. چون مثلا وقتی بخوای بری حرم باید یه گوشه بزاری بری نمیشه همه اش تو صف امانات وایسی. نه ما هر شب یه جا بودیم شوهرم میگشت موکب های خلوت تر و تمیزتر رو پیدا میکرد.

قدرت نمایی سیاسیه.قبلا وجود نداشت پیاده روی اربعین.

چ بهتر. همین قدرت نمایی مورد تایید دین ماست خود خدا گفته شعائر الهی رو بزرگ بگیرید. 

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
2706