2752
2734
عنوان

پیاده روی اربعین ... چقدر تو حسرتش بسوزم

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 49 پست

پارسال رفتیم خیلی عالی بود...بی خود کرده گفته جا خانومها نیست...هرجا موکب برا اقایون بود واسه خانومها هم بود

اربعین با همه چیز فرق میکنه....امسال هم دلم اربعین میخواد...پیشواز گوشیت رو مداحی که دلتنگه حرمه بزار...تا دلش بسوزه ببرتت

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته

خیلی هم جای خانومها هست این حرفها چیه. من پارسال با بچه ۳ ساله رفتم منتها زود رفتم و ۳ روز مونده به اربعین برگشتیم.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

برا جوونا سخت نیست گلم  من پارسال رفتم پیاده

با بچه ۴ساله سخت برم ؟

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
خیلی هم جای خانومها هست این حرفها چیه. من پارسال با بچه ۳ ساله رفتم منتها زود رفتم و ۳ روز مونده به ...

خوش ب سعادتتون،دقیقا درسته،ما هم ک رفتیم روز قبل اربعین برگشتیم چون خود اون روز خیلی شلوغ میشد

خیلی هم جای خانومها هست این حرفها چیه. من پارسال با بچه ۳ ساله رفتم منتها زود رفتم و ۳ روز مونده به ...

پیاده رفتین ببخشید میپرسم واسه کارهای شخصی بچتون wcمشکلی نداشتین؟

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
خوش ب سعادتتون،دقیقا درسته،ما هم ک رفتیم روز قبل اربعین برگشتیم چون خود اون روز خیلی شلوغ میشد

خیلی ممنون عزیزم انشاءالله قسمت همه ی آرزومندان بشه هر ساله.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 

سلام

سخت نبود با بچه؟

مریض نشد؟

منم دخترم سه سالشه موندم برم یا نه

برا خواب چکار کردید؟

دستشویی های راه تمیز بود برا بچه؟

خدایا بچه هامو به خودت سپردم
برا جوونا سخت نیست گلم  من پارسال رفتم پیاده

من که خودم خونه بابام خرمشهره و شوهرم عراق فامیل داره ولی گفتم بعد اربعین با کاروان بریم‌ چون مادر شوهرم میگه نمیشه از نزدیک زیارت کرد

وقتی یه نفر میخاد با حرفاش ناراحتتون کنه خونسرد باشید و آرامشتون رو بهم نریزید اون هدفش بهم ریختن آرامش و اعصاب شماست پس نباید این اجازه رو بهش داد..
با کاروان برید عزیزم واقعا سخته پیاده . من مادر شوهرم میره ولی خب توانش  خیلی بالاست

نه عزیزم

انقد شور داره و توراه موکب هست و جمعیت زیاده که اصلا برای ادم سخت نیست

نهایتا خیلی اذیت بشه ادم اخر راه تا خود کربلا رو با ماشین میره یا تعداد روز هاشو طولانی میکنه

من با بابام و خواهر 12 ساله و مادربزرگ 65 سالم که زانو درد داشت رفتیم خدا شاهده به همه خیلی خوشگذشت سختیش حس نمیشه

پیاده رفتین ببخشید میپرسم واسه کارهای شخصی بچتون wcمشکلی نداشتین؟

بله پیاده رفتیم بیشترش رو ولی یه قسمت کوتاهی رو با ماشین رفتیم. نه خدا رو شکر یه عالمه موکب بود همه جا. تازه اجازه میدادن خونه ها شونم بریم.

نه عزیزم انقد شور داره و توراه موکب هست و جمعیت زیاده که اصلا برای ادم سخت نیست نهایتا خیلی اذیت ب ...

من پیاده نمیخوام برم چون بچم کوچیکه

تو خود نجف و کربلا جای مناسب و سرویس بهداشتی مناسب هست؟

خدایا بچه هامو به خودت سپردم
2706