2752
2734

فک نکنم تا صبح بکشم

ما تو جاده بودیم امشب من اصلا اهل قهوه نیستم بعد نامزدم خسته بود یه جایی که قهوه های خیلی معروف داره واستاد منه احمقم گفتم بگیر برام. انگار فقط تریاک خالص بود حجمش زیاد بود الان انگار قلبم داره تو دهنم میزنه تپش قلب امونو بریده دست و پام از درد تیر میکشه. 😭چیکار کنم 

تو خسته نشو از قدم برداشتن خدا همیشه یه راهی میسازه..

دکتر برید

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼

دستگاه فشار داری

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
2731

اگر دستگا فشار نداری برو دکتر چون قهوه تو بعصیا فشارو بالا میره تو بعصیا برعکس

طبق اون باید بگم چی بخور

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣

آب قند و نمک بخور

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

سعی کن یک کم فعالیت بدنی کنی 

و  البته ذهنت رو اروم نگه داری

أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ  خدایا بدحالي و مشكلات به من روي آورده و تو ارحم الراحميني.   سوره انبیا 
2706