2737
2734
عنوان

نميدونم چيكاركنم برم ؟نرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 74 پست

پر بغل پدر شوهرت بگو وای پدر خیلی دلم تنگ شده بود .خیلی دلم هواتون را کرده بود .دستشم ببوس.به شوهرتم قبلش بگو چه خوب شد پدرت خواست بریم اونجا.واقعا دلم تنگ شده و ایشون بزرگترن و. ....✌️✌️✌️

مادرشوهرتم یه دست و روبوسی معمولی کن.

واي غش كرم ازخنده برااين تيكه عالي بود عالي   حتماهمين كاررا مينم

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
واي خداراشكرگاهي خداخيلي حال ميده بهمنم ازاولي كه جداشدم فكرميكردم اشتباه كردم وخيلي ناراحت بودم اما ...

اره بخدا میگفتم این رفت الان همه انگشتا سمت منه 

همون هفته جدا شدم دوتا خواستگار اومد😖😖 بعد دوره عده تموم شد پس فرداش عقد بندونی بود😂😂😂

برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دست پدر شوهر رو ببوسه 😖😖 من همین روبوسی رو بزور میدم خیلی هم قربون صدقه بری هوا بر میدارشون😂

نه اين يه تيكشو انجام نميدم اما حرفاراميزنم تا مادرشوهرم بسوزه   خيلي حساسه به كسي بيشترازاون احترام بزارم 

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
اره بخدا میگفتم این رفت الان همه انگشتا سمت منه  همون هفته جدا شدم دوتا خواستگار اومد😖😖 بعد ...

خوب كردي عكس شوهرالانتو نميزاري ببينم ؟

2742
نه اين يه تيكشو انجام نميدم اما حرفاراميزنم تا مادرشوهرم بسوزه   خيلي حساسه به كسي بيشترازاون ...

خب پس خِلاص برا پدر شوهرت چایی هم بیار والا😂😂😂

برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@
خب پس خِلاص برا پدر شوهرت چایی هم بیار والا😂😂😂

فكركن ازجام بلندبشم   

خوب كردي عكس شوهرالانتو نميزاري ببينم ؟

بیا تل نمیای اجازه نداری؟  یا اینستا 

دختر خوبیم بوخودا😂

بیا تل نمیای اجازه نداری؟  یا اینستا  دختر خوبیم بوخودا😂

بخدانه تل دارم نه اينستا باشوهرم قرارگذاشتيم نصب نكنيم   

2738
 فكركنم ازجام بلندبشم    

😂😂😂😂 

بخدانه تل دارم نه اينستا باشوهرم قرارگذاشتيم نصب نكنيم    

افرین خوب قراری گذاشتین 😂😂بذا الان میذارم 

افرین خوب قراری گذاشتین 😂😂بذا الان میذارم 

دست پدر شوهر رو ببوسه 😖😖 من همین روبوسی رو بزور میدم خیلی هم قربون صدقه بری هوا بر میدارشون😂

شاید درست میگین...

منم پدرشوهرم یه کلمه حرف نمیزنه کلا.اوایل ازدواج میخواست خفه کنه من رو ( با ازدواج مون مخالف بودن خانواده شوهرم)

من ولی هر بار رفتیم خونه شون، دست پدر شوهرم را میبوسیدم.میرفتم کنارش مینشستم و احوال پرسی میکردم اونم مثل پدر اوشین بود😂😂 یه کلمه حرف نمیزد که...

یه کمی گذشت و یه روژ دیدم پدر شوهر اومد خونه مون و یه گونی برنج ۵۰ کیلویی اورده بود .نشست چای خورد و رفت...مادرشوهرم که تا دو سال نیومد خونم چون از ازدواج پسرش ناراضی بود....

کم کم اوضاع خوب شد...

به نظرم روی مردها محبت به شدت جواب میده.ولی نه اینکه خاک کف پای طرف بشی.با غرور زنانه ت رفتار کن ولی یه بوسم بکن.تاثیر میذاره خیلی 

گرچه برخی خانمها نمیخوان و یا نمی تونن.اینجا تبادل نظره هر کی خواست از تجربیات استفاده کنه نخواست هم روش خودش اگه جواب میده و صلح برقرار میشه را انجام بده😀🙏😊

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
شاید درست میگین... منم پدرشوهرم یه کلمه حرف نمیزنه کلا.اوایل ازدواج میخواست خفه کنه من رو ( با ...

پدراوشين   

دیدی بگو پاک کنم

عزيزم مباركه ان شاله به پاي هم پيربشيد خدابهت ببخشدش خيلي بهم مياييد شوهرتم جوون و خوبه به چشم خواهري  

2706