2737
2734
عنوان

نميدونم چيكاركنم برم ؟نرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 74 پست
دیگه خیلی خودشونو راحت میدونن  اخرم که ب حرفش نرسید ضایع شد میفهمم چی میگی ولی کلا اگه حرف نزن ...

اخلاق مناميدونه چرت بگه تا3سال نگاشونم نميكنما بازم غيرت نداره

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
يعني اصلابه روي خودم نيارم ؟

نه انگار در جریان نیستم اصلا.خیلی هم گرم و مهربون برخورد میکنم...

البته این رفتار یه مقداری رو اعصاب مادرشوهرم بود همون اوایل...لجش میگرفت من هیچی را به روی خودم نمیارم و هر حرفی میزنه من حرص نمیخورم...یه بار خیلی رک و مستقیم برگشت تو جمع حرصش را خالی کرد.که خب من بازم ریلکس بودم.اونجا بود که خودش خراب شد .بعد از اون جریان چون محکوم شد ، دیگه تغییر داد رفتارش رو...شاید دید من با سیاستی که دارم حریف قدری محشوب میشم و زورش به من نمیرسه😆😆😆

مادرشوهذت منتظر حرص خوردنته دیگه.یه جوری وانمود کن که حرص نمیخوری.این بهترین جوابه 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازاين سوخته كه 4تاخاله من ودايم ومادربزرگم اينا بودن ازاونا فقط قراربوده خودش وخواهرش باشن خبرنداره ...

😂😂😂😂😂😂

وای همون روز قندش رفته بالا الانم بفهمه دیگه کلا سکته میزنه  ولی رفتی حتما حرفش میشه بگو حالا هم طوری نیس عمه خودم اومد😂😂😂

نیلسا من از سال ۹۵ میشناسمت جز دوستامم هستی شاید منو یادت نیاد ولی عکس همو دیدیم دوس داشتی تو اینستا یا تل باهم باشیم خوشم میومد ازت از همون موقه ها

برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@
نه انگار در جریان نیستم اصلا.خیلی هم گرم و مهربون برخورد میکنم... البته این رفتار یه مقداری رو اعصا ...

آره اينم حرف درستيه -من ازحرفش كه گفته برو ازفلان جاي زنت وخانوادش بخورخيلي حرصم گرفته 

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2731
😂😂😂😂😂😂 وای همون روز قندش رفته بالا الانم بفهمه دیگه کلا سکته میزنه  ولی رفتی حتما حرفش م ...

واي آره همينو ميگم آفرين ميگم اشكال نداره كل خانواده عممو به جاشمادعوت كردم آخرشم ميگم خيلي خوش گذشت   

روميساهموني كه بچه دارنميشدي عكس خودت وشوهرتو گذاشتي -مشهدبودي بعديه بارگفتي ازاون جداشدم؟

آره اينم حرف درستيه -من ازحرفش كه گفته برو ازفلان جاي زنت وخانوادش بخورخيلي حرصم گرفته 

اصلا انگار چیزی نشنیدی...تازه مثلا فرض کن مادرشوهرت از روز تولد بپرسه و بگه چه خبر و ...تو باید بگی خیلی خوب بود حیف شد نیومدین 😂😂😂

مادرشوهرها اصلا یه چیزی میگن تا عروس حرص بخوره .نمیتونن بیان بزننت و یا موهاتو بکشن که.یه ترقه میندازن .عروس ساده هم میشینه رو ترقه ! منفجر میشه ! خوب استارتر عزیزم نشین رو ترقه

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
   واي آره همينو ميگم آفرين ميگم اشكال نداره كل خانواده عممو به جاشمادعوت كردم آخرشم م ...

اررره مشهد زندگی میکردم ارمنی بودم همونم الان دوتا بچه دارم با یکی دیگه ازدواج کردم خوب یادته 😍😍😍

برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@
اصلا انگار چیزی نشنیدی...تازه مثلا فرض کن مادرشوهرت از روز تولد بپرسه و بگه چه خبر و ...تو باید بگی ...

كاش بپرسه كاش بپرسه 

پس برم ؟؟؟؟؟

2740
اررره مشهد زندگی میکردم ارمنی بودم همونم الان دوتا بچه دارم با یکی دیگه ازدواج کردم خوب یادته 😍😍😍

آره تو ذهنمه خوشگل خانم خداراشكر الان زندگيت خوبه ؟شوهرت خوبه ؟

آره تو ذهنمه خوشگل خانم خداراشكر الان زندگيت خوبه ؟شوهرت خوبه ؟

اره عشقم دیگه از اون جدا شدم برگشتم تهران پیش خانوادم الانم کرج زندگی میکنم خداروشکر از اون زندگی گوه نجات پیدا کردم خدا بهم پشت هم داد دومی رو ۴ ماهه بودم خبر نداشتم😑

كاش بپرسه كاش بپرسه  پس برم ؟؟؟؟؟

اره برو 

كاش بپرسه كاش بپرسه  پس برم ؟؟؟؟؟

برو ولی ریلکس باش.ببین شما شوهرت پشتت هست اصلا لزومی نداره با خانواده شوهرت درگیر بشی...اونی که باید جواب کوبنده بده را داری که شوهرته...

برو و ریلکس باش و خیلی هم خوشکل کن و برو...

بپر بغل پدر شوهرت بگو وای پدر خیلی دلم تنگ شده بود .خیلی دلم هواتون را کرده بود .دستشم ببوس.به شوهرتم قبلش بگو چه خوب شد پدرت خواست بریم اونجا.واقعا دلم تنگ شده و ایشون بزرگترن و. ....✌️✌️✌️

مادرشوهرتم یه دست و روبوسی معمولی کن.

اینجوری دو نفر اومدن تو تیمت قوی شدی😂😂😂 والا

اره عشقم دیگه از اون جدا شدم برگشتم تهران پیش خانوادم الانم کرج زندگی میکنم خداروشکر از اون زندگی گو ...

واي خداراشكرگاهي خداخيلي حال ميده بهمنم ازاولي كه جداشدم فكرميكردم اشتباه كردم وخيلي ناراحت بودم اماالان همش ميگم خداراشكرازاون نكبت جداشدم 

برو ولی ریلکس باش.ببین شما شوهرت پشتت هست اصلا لزومی نداره با خانواده شوهرت درگیر بشی...اونی که باید ...

واي عاشقتم     مطمنم اينكاراكنم به صبح نميكشه   مرسي هستي

برو ولی ریلکس باش.ببین شما شوهرت پشتت هست اصلا لزومی نداره با خانواده شوهرت درگیر بشی...اونی که باید ...

دست پدر شوهر رو ببوسه 😖😖 من همین روبوسی رو بزور میدم خیلی هم قربون صدقه بری هوا بر میدارشون😂

2706