2733
2734
عنوان

نميدونم چيكاركنم برم ؟نرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 74 پست
تو اين مدت پدرشوهرم چندباربه شوهرم زنگ زد ودعوتمون كرد كه شوهرم به بهانه كاررد كرد ونرفتيم -ديشب پدر ...

عزیزم با پدر و مادر شوهرت هیچوقت قهر نکن حالا یه موضوعی بوده تموم شده رفته پی کارش

شوهرتم که حرفشو گفته دیگه ادامه دادنش جالب نیس

برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@
سیاست زن همین دیگه.اونها به شما حرف مستقیم نزدن که...شوهرتم خودش جواب و عکس العمل نشون داده... ...

يعني اصلابه روي خودم نيارم ؟

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم با پدر و مادر شوهرت هیچوقت قهر نکن حالا یه موضوعی بوده تموم شده رفته پی کارش شوهرتم که حرفشو ...

ديشب دلم براپدرش سوخت خيلي پشت گوشي گريه ميكرد ميگفت اگه من مردم ايناراهتون نميدن برامراسم 

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
نميدونم من خيلي ناراحتم كه گفته برو ازفلان جاي زنت وخانوادش بخور يعني چي آخه 

اخ چ حالی میده حرص بخورن😂😂 اصلا محل نده جدی بگیرین میگه خوب گفتم من مادرشوهرم یه چی میگه محل نمیدم فرداش زنگ میزنه خودش از فلان جام میخوره بیخیال بابا😂

برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@
2728
اخ چ حالی میده حرص بخورن😂😂 اصلا محل نده جدی بگیرین میگه خوب گفتم من مادرشوهرم یه چی میگه محل نمیدم ...

واي الان من ديشب تاحالادارم فكرميكنم چطوري تو حرفام بهش بفهمونم من خودم صلاح ميدونم كي وكجادعوت كنم خانم خونه منم 

نميدونم من خيلي ناراحتم كه گفته برو ازفلان جاي زنت وخانوادش بخور يعني چي آخه 

شعور خودش رسونده

دیدش بگو من شما رو مثل مادرم دوست داشتم.اصلا ازتون توقع نداشتم.تو جمع هم بگو تا شوهرش بفهمه چه بی شرمی کرده

من با مادرشوهرم ۷ماه قهر بودم.بهم تهمت دزدی زد(بعد نذاشته بود دامادا.عروسا.شوهرش بفهمن.الکی گفته بود نمیدونم چش.کلی ادم واسطه شد ما رو اشتی بده و شوهرمم گفت دیگه خرف گدشته نزن.منم گفتم نذاری حرف بزنم نمیام.خلاصه تو جمع باهاش حرف تمیزدم پدرشوهرم گفت بابا چطه ناراحتی؟گفتم چون مادر بهم ایطور گفت،

قیافه پدرشوهرم😤😤😤😤😤

قیافه مادرشوهرم😣😣😣😣😣

قیافه من😁😁😁😁😁

خیلی از شوهرش میترسه همونجا مجبور شد ببوسم و عدرخواهی کنه

خدایا شکرت واسه این فرشته ای که بهم دادی
ديشب دلم براپدرش سوخت خيلي پشت گوشي گريه ميكرد ميگفت اگه من مردم ايناراهتون نميدن برامراسم 

بنده خدا ...بخاطر باباشم ک شده برین حرف مثل باد میمونه میاد میره ارزش نداره من خودم دوسال با برادرشوهرم سر یه موضوع مزخرف قهر بودیم انقدرم منو دوس داشت ک نگو ... مادرشوهرم همش میگف برو جلو بزرگتره اشتی کن گفتم بمیرمم نمیرم اخر سر تو یه مراسم ختم قیافه همو دیدیم خندمون گرفت باورت میشه غم تو دلم نشست دوسال الکی بینمون خراب بود 

شعور خودش رسونده دیدش بگو من شما رو مثل مادرم دوست داشتم.اصلا ازتون توقع نداشتم.تو جمع هم بگو تا شو ...

عمرابگم مثل مادرم دوستت داشتم   

2738
بنده خدا ...بخاطر باباشم ک شده برین حرف مثل باد میمونه میاد میره ارزش نداره من خودم دوسال با برادرشو ...

آخي عزيزم 

من ازفضولي كردنش لجم گرفته آخه به اون چه كيادعوت كرديم كيانكرديم

عمرابگم مثل مادرم دوستت داشتم    

اتفاقا بگو.پشتشم بگو اصلا ازتون توقع این حرف بی شرمانه رو نداستم.ادم به پسرش چطور روش میگه این حرف بزنه

خدایا شکرت واسه این فرشته ای که بهم دادی

حالابه نظرشماچطوري بهش بفهمونم دعوت كردن من ربطي به كسي نداره خودم تصميم ميگيرم كيادعوت كنم هرچندشوهرم به پدرش گفت اما تاخودم نگم آروم نميشم

واي الان من ديشب تاحالادارم فكرميكنم چطوري تو حرفام بهش بفهمونم من خودم صلاح ميدونم كي وكجادعوت كنم ...

همینکه شوهرت پشت تلفن جواب داده و الانم نظر میخواد چندباری هم پیچونده معلومه خانم خونه خودتی💪💪 برو نه قیافه بگیر  نه خیلی بخند حرفی هم شد تو نه شوهرت بگه ما ک چیزی نگفتیم مامان دور برداش 

حالابه نظرشماچطوري بهش بفهمونم دعوت كردن من ربطي به كسي نداره خودم تصميم ميگيرم كيادعوت كنم هرچندشوه ...

اگه مادرش حرفی زد بگو مهمونی دخترم بوده خواستم همینا که خودمون دوس داریم باشن خودمونیا نه همه ملت😒

اگه مادرش حرفی زد بگو مهمونی دخترم بوده خواستم همینا که خودمون دوس داریم باشن خودمونیا نه همه ملت😒

ازاين سوخته كه 4تاخاله من ودايم ومادربزرگم اينا بودن ازاونا فقط قراربوده خودش وخواهرش باشن خبرنداره تاگفت نمياييم شوهرم زنگ زد گفت سولي عمت اينارابادختراش  وداماداشون دعوت كن   اينا بفهمه ديگه سكته ميكنه ميخوام يه جوربفهمونم بهش   

آخي عزيزم  من ازفضولي كردنش لجم گرفته آخه به اون چه كيادعوت كرديم كيانكرديم

دیگه خیلی خودشونو راحت میدونن 

اخرم که ب حرفش نرسید ضایع شد میفهمم چی میگی ولی کلا اگه حرف نزنن میگن لال بودن

2706