2737
2739
عنوان

نميدونم چيكاركنم برم ؟نرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 74 پست
عزيزم مباركه ان شاله به پاي هم پيربشيد خدابهت ببخشدش خيلي بهم مياييد شوهرتم جوون و خوبه به چشم خواهر ...

فداتشم عزیزم ممنون ان شاالله خودتم خوشبخت بشی 

شوهر من پسر خونه بود خدا ببین چه حالی میده

برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فداتشم عزیزم ممنون ان شاالله خودتم خوشبخت بشی  شوهر من پسر خونه بود خدا ببین چه حالی میده

مثل شوهرمن مادرش بيشترازاين ميسوخت اما به جايي نرسيد   

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
شاید درست میگین... منم پدرشوهرم یه کلمه حرف نمیزنه کلا.اوایل ازدواج میخواست خفه کنه من رو ( با ...

نه عزیزدلمممم من شوخی کردم چون داشتیم میخندیدیم منم حرفمو گفتم بوس بزوره ولی اره محبت جواب میده باهات موافقم  شدیدااااا

برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@
2731
روميسالباتو ژل زدي ؟

نه عزیزم خدادادی از بچگی درشته

پدراوشين    

هنوزم هست ..😂😂😂

میره مدتها تو زیرزمین تنهایی فکر میکنه! پول به کسی نمیده.خسیسه..

شاید بگم تو این شیش سال چند جمله حرف زده تو جمع .اصلا حرف نمیزنه ...

ولی خودش میاد خونه ما.خوراکی میاره.گاهی زنگ میزنه میگه پول ریختم به حسابت 😳😳😛😛

ولی اصلا نمیذاره تو حرف بزنی و اظهار نظر کنی که..همون اوایل گفت زن باید پس انداز کنه .پول میدم پس انداز زندگیت کنی...جالبه هیچ کی هم نمیفهمه .یعنی از اینا نیست که بره بگه من پول دادم به عروس.

اون یکی جاریم خودش زنگ میزنه از مادرشوهرم پول میگیره و تو جمع هم یه بار گفت که گرانها تو هم مشخصه پول میگیری.خونه خریدید و ...یهو مادرشوهرم گفت والا گرانبها یه بارم زنگ نزده بگه پول بدین 😂😂😂

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
هنوزم هست ..😂😂😂 میره مدتها تو زیرزمین تنهایی فکر میکنه! پول به کسی نمیده.خسیسه.. شاید بگم تو ای ...

چقد خوب نه مال من ازاين هنراندارن فقط زبون دراز ت بخواددارن

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
مثل شوهرمن مادرش بيشترازاين ميسوخت اما به جايي نرسيد    

جوووون پس دیگه بحثی نیس اون از اول سوخته 

شوهر من میگف اول مخالف بودن بعدش ک منو دیدن گفتن اصلا بهش نمیاد متاهل بوده مثه بچه هاس😐😐😐 برو بگیرش😂

2740
نه عزیزدلمممم من شوخی کردم چون داشتیم میخندیدیم منم حرفمو گفتم بوس بزوره ولی اره محبت جواب میده باها ...

اره خب منم بی شوخی نمیتونم نسخه زندگیم را بگم بقیه به کار ببرن..هر کسی خودش راهش را باید با سیاست پیدا کنه 🙏🙏😊🌺🌺🌺

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
هنوزم هست ..😂😂😂 میره مدتها تو زیرزمین تنهایی فکر میکنه! پول به کسی نمیده.خسیسه.. شاید بگم تو ای ...

میدونه صبر چیز خوبیه ک من ندارم 

ینی ببینم طرف روم قیافه بیاد از چشمم میفته بخاطر گذشته تلخم خیلی زود رنج و عصبی هستم عاشق بچه بودم اما الان زود عصبی میشم دست خودمم نیس

پدرشوهر ک ندارم ولی مادرشوهرم زن خوبیه یکبار گف پسرم خاطرخواه زیاد داش گفتم خب میگی چکار کنم دیگه رف چیزی بگه 

عزیزان خوشحال شدم بچه هام بیدار شدن من برم😘😘😘

میدونه صبر چیز خوبیه ک من ندارم  ینی ببینم طرف روم قیافه بیاد از چشمم میفته بخاطر گذشته تلخم خ ...

عزیزم😔😔.اره امان از خاطرات حک شده ی تلخ زندگی مون...منم زیاد دارم ولی شادی و انرژی مثبت را جایگزین کردم.اینقدر ما خانما حرص مبوریم و پیر بشیم که چی.بهتره شاد باشیم ...

اره دیگخگه برخی مادرشوهرا یه چیز میگن اتیشت بزنن خوب جواب دادی.✌️✌️✌️

عزیزان خوشحال شدم بچه هام بیدار شدن من برم😘😘😘

😘😘😘

بچه هاممنون جواب دادید

رومیناخوشحال شدم دیدمت الهی همیشه ارامش داشته باشی توزندگیت بچه هاتوببوس😘😘

عزیزم😔😔.اره امان از خاطرات حک شده ی تلخ زندگی مون...منم زیاد دارم ولی شادی و انرژی مثبت را جایگزین ...

فداتشم عزیزم ممنون ب حرفام گوش کردی😘

2706