2733
2739
عنوان

شماجای من بودین چیکارمیکردین؟میرفتین یانه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1367 بازدید | 141 پست
به نظرم حتما حرفایی رو که نخودی۲ گفت تو جمع  و جلو بقیه بهش بگو. اینجوری جلو بقیه ضایع میشه حد ...

فرداشب هرچی شدروتاپیک میزنم ساعت۱۲یا۱.دقیقابایدهمینکارروبکنم

مرسی عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وقتی رفتی حرفی زدی حتماااا حتمااا جلوی جمع بگو که بعدا خودشو به غش و ضعف نزنه و الکی بگه به من فلان ...

من عصبی نمیشم تازه پاستوریزه ترینم امکان نداره توهین کنم .صبح حتمامادرشوهرم اون یکی عمه همسرم وعموش ایناهستن 

من عصبی نمیشم تازه پاستوریزه ترینم امکان نداره توهین کنم .صبح حتمامادرشوهرم اون یکی عمه همسرم وعموش ...

ببین منظورم اینه که اونا بشنون داری چی میگی و تو همون اتاق باشن

چون این عفریته اگه تو و خودش تنها باشید حتی میتونه شروع کنه داد و بیداد که فلانی دست رو من بلند کرد و بهم فلان گفت و ...

دیدم همچین جونوری که دارم اینقدر سفارش میکنم که تنها نباشااا

فرداشب هرچی شدروتاپیک میزنم ساعت۱۲یا۱.دقیقابایدهمینکارروبکنم مرسی عزیزم

میگم ماهایی که تو این تاپیک بودیمو صدا بزن ببینیم چ شد 

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .
2738
ببین منظورم اینه که اونا بشنون داری چی میگی و تو همون اتاق باشن چون این عفریته اگه تو و خودش تنها ب ...

به مادرشوهرم ازقبل زنگ میزنم میگم قراربیام وچیکارکنم اون خودش همه روجمع میکنه یه جا

باشه عزیزم 

جلو جمع اینو نگیا تو جمع خوب حرف بزن مخفی بچزونش خلاصه حواست باشه اون خراب شه نه تو 

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .
فکرمیکنی همه حرفاش روگوش میدم؟مثلایکیش اینه تومراسم عروسی بودمن یه شال نازک وبایه چرم تنم کردم ازروی ...

عفریته س بخدا.جادوگره‌.خدا بهت صبر بده.راهش نده تو خونت بزار اصن بدونه تو خونه ای ولی تو درو وا نکن هروقت اومد درخونت در زد ی اهنگ بزار صداشم ببر بالااا بزا انقد در بزنه ک دستاش فلج شه.با همچین ادمی نباید مودبانه و غیر مستقیم چیزیو بش برسونی.باید قشنگ بشونی سرجاش.تو مهمونی ک این بشر هست نرو اصلا.یا میری انقد با شوهرت گرم بگیرو بگو بخند ک ک.ونش بسوزه.

خاله های مهربون،برای سلامتی نی نی کوچولوم یه صلوات میفرستین؟😍
2706