2737
2739
عنوان

شماجای من بودین چیکارمیکردین؟میرفتین یانه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1367 بازدید | 141 پست
کجاش زشته دختر؟ خونه‌ی خودته،اختیارشو داری میتونی در رو باز نکنی هیچم زشت نیست!

اخه تاحالامیگفتم بی احترامی نشه اماواقعادیگه خستم کرده فردابایدهمسرم اومدیه بارواسه همیشه تمومش کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فردااول خودم میخوام برم لباساروببرم بعدشب همسرم میدونم بفهمه صددرصدمیره اونجاوماجراهاپیش میاد

کاش میزاشتی با شوهرت بری دو نفری برینین بهش نری تنهایی غریب کشت کنه وسط اونهمه ادم ؟

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .
خونه عمه خانوم کرجِ بایدبرای نذرایشون بنده ساعت۸صبح طبق دستورشون عازم کرج بشم 

اِ کجای کرجه

بگو من بیام😂😂😂😂

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
2728
کاش میزاشتی با شوهرت بری دو نفری برینین بهش نری تنهایی غریب کشت کنه وسط اونهمه ادم ؟

همه فامیل باهام خوبن فقط این یه نفرعقده اینوداره چراهمسرم دخترش رونگرفته واسه همون ازمن بدش میاد

پس چراهمسرمن اینقدرجوابش رومیده ازرونمیره؟

اخه همسرت برادرزادشه عزیزم و بهتره تو جمع هم جواب طرفو بدی جلوی همه ضایع بشه

بعد هم دوباره اگه اومد طرفتون دیگه اصلا اصلا راهش ندید توی خونه

مرگ.یه بار شیونم یه باره دیگه

همه فامیل باهام خوبن فقط این یه نفرعقده اینوداره چراهمسرم دخترش رونگرفته واسه همون ازمن بدش میاد

هوف اگه کار به دعوا رسید بش بگو نگران نباش عمه جون ان شالله بخت دختر تو هم باز میشه سرگرم زندگی خودت میشی دست از سر من برمیداری 

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .
شایدباورت نشه زنگ زده خونه مادربزرگ من گفته یکم نوه ات رونصحیت کنیدمن به مادرش نگفتم اخه واسه مادرسخ ...

عمه خانم که میگن ایشونن. توبه توبه😭😭

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2738
اخه همسرت برادرزادشه عزیزم و بهتره تو جمع هم جواب طرفو بدی جلوی همه ضایع بشه بعد هم دوباره اگه اومد ...

درسته .صبح برم وسایل روهم ببرم ‌اونجایکم باهاش بحث کنم چون حاضرم قسم بخورم که ساکت نمیمونه خودش بحث روشروع میکنه .

اگه فکر کنی به قول دوستمون ممکنه غریب کشت کنن خدای نکرده با همسرت برو ولی اگه تنها رفتی اصلا نذار د ...

اخه اینومطمئنم همسرم بفهمه شب میره اونجاوخودش یه داستان دیگه میشه 

فراترازفتنه

اصلا نرو واقعا چقدر پررو هست سعی کن ازش فاصله بگیری هروقتم اومد خونه ات در رو باز نکن هر وقت گفت بیا بریم خرید بگو من با همسرم میرم اصلا خوشش نمیاد با کس دیگه ای برم خرید بگو لباسهایی که بدون اون میخرم اجازه نمیده بپوشم مردم عجب رویی دارن 

به نظرم حتما حرفایی رو که نخودی۲ گفت تو جمع  و جلو بقیه بهش بگو.

اینجوری جلو بقیه ضایع میشه حداقلش دلمون خنک میشه.

تاپیکتو ذخیره میکنم وقتی عملیاتو انجام دادی بیا به ما هم خبر بده

پیشاپیش برات آرزوی موفقیت دارم      

درسته .صبح برم وسایل روهم ببرم ‌اونجایکم باهاش بحث کنم چون حاضرم قسم بخورم که ساکت نمیمونه خودش ...

وقتی رفتی حرفی زدی حتماااا حتمااا جلوی جمع بگو که بعدا خودشو به غش و ضعف نزنه و الکی بگه به من فلان گفته

بزار 4 نفری شاهد ماجرا باشن حتماااا

همه حرفاتم در نهایت ادب بزن

حواست باشه یه وقت عصبی نشی که مقصر بشی اون وسطااا