2737
2734
عنوان

شماجای من بودین چیکارمیکردین؟میرفتین یانه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1367 بازدید | 141 پست
اوه اوه تا این حدددد متاسفم که باید بگم ا اخر عمرش بیخ ریشت بستست این خدا صبرت بده😂😂😂😂

اگه بدونی چه لباسایی انتخاب کرده وخریده .همشون بدردنخور.موندم ایناروواسه دخترش انتخاب کرده یامن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه من وهمسرم ازخیلی ازنظرهاباهم متفاوتیم عمه اش هررفتارمنومیزاره به پای طبقه اجتماعیم همسرم بارهااخ ...

خوبه باز خداروشکر فهم و شعور شوهرت بالاست....نرو اومد خونتم دروباز نکن بعد اگه حرفی شد بگو خواب بودم..یا شده آیفون رو از برق بکش...در نبود شوهرت تا میتونی نزار باهاش رو در رو بشی

اگه بدونی چه لباسایی انتخاب کرده وخریده .همشون بدردنخور.موندم ایناروواسه دخترش انتخاب کرده یامن

اتفاقا فردا پاشو برو اونجا

لباسا هم بردار ببر و جلو همه بگو همسرم اصلااا از این لباسا خوشش نیومد و بهم گفت سلیقت کجا بوده موقع خریدشون واس همین اوردم گفتم شاید به درد دختر شما بخوره😆😆😆😆

2731
ببین این ادم کنترل گره و فکر میکنه از همه بیشتر میفهمه و فکر میکنه همه تو گمراهی ان و خودش باید نجات ...

والاباجوابایی که تاحالاهمسرم بهش داده هرکی بوددیگه اسم ماروهم نمیاوردهربارمیگه من دیگه پاموخونتون نمیزارم بازبلندمیشه میادتازه منتم میزنه ومیگه بچه هاخطامیکنن وظیفه ماست ببخشیم همسرم گفت من خطانکردم عمه خانوم اونم گفت تمومش کن بره عمه 

اتفاقا فردا پاشو برو اونجا لباسا هم بردار ببر و جلو همه بگو همسرم اصلااا از این لباسا خوشش نیومد و ...

خخخخخ میبردم واقعافکرخوبی بودامادلم میخوادهمسرم فرداشب ازسفربیادبریزم ایناروجلوش ببینه عمه اش چیکاراکرده

والاباجوابایی که تاحالاهمسرم بهش داده هرکی بوددیگه اسم ماروهم نمیاوردهربارمیگه من دیگه پاموخونتون نم ...

ببین اینجور جواب دادنا به درد این فتنه خانوم نمیخوره

باید همون دقیقا عین خودش رفتار کنی و جوابشو بدی 

چند بار تو جمع که ببخشیدا پیپی بشه میفهمه خودشو جمع و جور کنه

2738
خخخخخ میبردم واقعافکرخوبی بودامادلم میخوادهمسرم فرداشب ازسفربیادبریزم ایناروجلوش ببینه عمه اش چیکارا ...

عکسشو بگیر به همسرت نشون بده

ولی واقعا اینکارو بکن شاید حداقل یه لنگش جمع بشه از وسط زندگیتون

اگه تهرانی ادرس بده منم بیام قیافشو ببینم اون لحظه😂

والاباجوابایی که تاحالاهمسرم بهش داده هرکی بوددیگه اسم ماروهم نمیاوردهربارمیگه من دیگه پاموخونتون نم ...

دقیقا اون خانمم همینطوری پررو و حق به جانب بود فک نکن که این تصورشه که اشتباه میکنه ها عمرا اگه قبول کنه من دیگه شستم یه روز گذاشتمش زمین باز ک کوتاه نیومد طلبکارمم شد رفت پیش دوستا دیگم بدگوییمو کرد اونام یه دور شستن گذاشتنش زمین دیگه هم من کامل باهاش قط رابطه کردم همه از دستش عاصی بودن .یاد اون عمه خانمه تو تبلیغ افتادم یه لیوان تمیز لطفا 😂

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .
خوبه باز خداروشکر فهم و شعور شوهرت بالاست....نرو اومد خونتم دروباز نکن بعد اگه حرفی شد بگو خواب بودم ...

اره خداروشکریعنی من پشتم به همسرم گرمه وگرنه تاحالااین خانوم کاری میکردطلاق بگیرم .فکرخوبیه .اصلاازاین به بعدمیگم تنهانمیتونم خونه بمونم وقتی همسرم نیست میرم خونه مامانم تاعادت کنه که من خونه نیستم

دقیقا اون خانمم همینطوری پررو و حق به جانب بود فک نکن که این تصورشه که اشتباه میکنه ها عمرا اگه قبول ...

بایددیگه کامل جلوش دربیام وگرنه خدامیدونه تاکجامیخوادپیش بره .

عکسشو بگیر به همسرت نشون بده ولی واقعا اینکارو بکن شاید حداقل یه لنگش جمع بشه از وسط زندگیتون اگه ...

خونه عمه خانوم کرجِ بایدبرای نذرایشون بنده ساعت۸صبح طبق دستورشون عازم کرج بشم 

ببین اینجور جواب دادنا به درد این فتنه خانوم نمیخوره باید همون دقیقا عین خودش رفتار کنی و جوابشو بد ...

مطمئنم فرداهمسرم بیادببینه ساکت نمیمونه  ومیره خونه عمه خانوم ایشونم که فرداتاشب مهمون دارن دیگه بدتر

خونه عمه خانوم کرجِ بایدبرای نذرایشون بنده ساعت۸صبح طبق دستورشون عازم کرج بشم 

به نظرم اینجور ضایع کردنش جلو جمع ارزششو داره

من بودم به شخصه تا بندرعباس با پای پیاده میرفتم😆

2706