2733
2739
عنوان

زنداداشم رو شناسایی کردم تو نی نی سایت😂😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 8555 بازدید | 191 پست
شما اگر شک میکردید نمیرفتید تاپیکای طرفو بخونید ببینید قطعا خودشه یا نه؟ایشونم همین کارو کرده

ایشون داره میگه خیلی وقته دنبالش بودم شک چی😂🙄

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای عزیزم الان حمله میارن میخورنمون ازخداترس های سایت😂

بگو دیگه تو ک گفتی 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
آره میدونم 😉😅😅😅🤣

ور پریده برو جورابمو بشور اینجا چیکار میکنی😂

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤
2728
خب خواهرشوهرش میتونه خواهر شوهر خوبی باشه به کسی نگه😅

فعلا که استارتر حتی تا کاربری طرف هم رفته کشف کرده تاپیکم زده!

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
ور پریده برو جورابمو بشور اینجا چیکار میکنی😂

نوکر بابات غلام سیا🤪🤣🤣🤣🤣🤣😂😂

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               
2740
اره دقیقا همنظرم باهات اصلا ما که نمیدونیم رابطشون چجوری حتی استارتر چیز بدی در موردش نگفت  ت ...

وای عشقمه از خواهرم بیشتر دوسش دارم بخدا فداش بشم خیلی مواظب داداشمه بااینکه داداشم یکم عصبی و تنده ولی اون آروم و متینه توی خانواده مون انگار دختر خودمونه همه دوسش داریم

آدما تو عصبانیت به اصالتشون برمیگردن...

حالا پیداش کردی اوکی ولی خدایی اذیتش نکن بعدا

باهاشم لج نشو اگه پشتت چیزی گفت اینجا کسی کسیو نمیشناسه میان میگن

ب روتم نیار

ب مامانت هم نگو

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
وای عشقمه از خواهرم بیشتر دوسش دارم بخدا فداش بشم خیلی مواظب داداشمه بااینکه داداشم یکم عصبی و تنده ...

بعد بگین این خواهر شوهر بدیه😂

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤
نوکر بابات غلام سیا🤪🤣🤣🤣🤣🤣😂😂

عروس هم عروسای قدیم😂

2706