2733
2734
عنوان

زنداداشم رو شناسایی کردم تو نی نی سایت😂😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 8670 بازدید | 191 پست
ببخشید ولی این‌کار شما یک جور تجسس ک و صد البته گفتنش زن‌داداشتونو ناراحت میکنه قطعا نکنید!

پس الان شمام توی تاپیک من اومدین تجسس میکنین بفرمایین بیرون😂😂😂😂

آدما تو عصبانیت به اصالتشون برمیگردن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخ گفتی خواهر همه از دم خدا پیغمبر شناس  😂😂😂😂

مریم مقدس اونور ترن بی زبونا😂

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤
2731
بیچاره چیزی نگفت فقط گفت پیدا کردم ولی شما خیلی نسبت به چیزی که راجب عروسه ری اکشن نشون میدید اینجا ...

من خواهر شوهرمم شناسایی کردم الان میان میگن ایول چقدر زرنگ واه واه واه همه از دم بیزار از خانواده شوهر انگار نه انگار خودشونم خواهرشوهر یه بدبخت دیگه ان

بیچاره چیزی نگفت فقط گفت پیدا کردم ولی شما خیلی نسبت به چیزی که راجب عروسه ری اکشن نشون میدید اینجا ...

اره دقیقا همنظرم باهات

اصلا ما که نمیدونیم رابطشون چجوری حتی استارتر چیز بدی در موردش نگفت 

تو واقعیت حتی ممکنه از خیلیا رابطشون بهتر باشه باهم

حتی ما نمیدونیم زنداداشش کی هست🤦‍♀️😐

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست
2740
منم خواهرمو شناسایی کردم بدجنس بش میگم خاکتوسرت با این تاپیکایی ک زدی نینی یارو تگ کرده اونم بم اخطا ...

دیگه ادم از دست شما آسایش نداره😂😂

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤
پس الان شمام توی تاپیک من اومدین تجسس میکنین بفرمایین بیرون😂😂😂😂

حالا اسی پشت سرتون غیبت کرده بود یا چی

‏ناموساً چطوری ساکن اروپایید بعد عزاداری ‌هم میکنید؟ ما از پارسال که واسه خونمون توالت فرنگی نصب کردیم آتئیست شدیم:)😂اسمم زهراس 😊
میدونی منظورم‌چیه  اگه واقعا براتون مهمه که ذره ای زن داداشتون اذیت نشه این تاپیک و تعطیل کنی ...

جدی میفرمایین،؟؟؟؟امر دیگه ایی ندارین خانوم معلم؟؟؟😂

ببخشید ولی این‌کار شما یک جور تجسس ک و صد البته گفتنش زن‌داداشتونو ناراحت میکنه قطعا نکنید!

شما اگر شک میکردید نمیرفتید تاپیکای طرفو بخونید ببینید قطعا خودشه یا نه؟ایشونم همین کارو کرده

شنیدی میگن اگه یه کیف پر پول و دلاااااررررررر ببینی میبری به صاحبش بدی؟  یه عده معمولا الکی میگن بله میبریم  ولی ما خودمون میدونیم هیچکس نمیبره 😁(حالا جبهه نگیرن اونا ک میبرن تحویل میدن منظورم نیس) 

در این موردم خیلیا میگن تاپیک هاشو نمیخونیم ولی ب شخصه دوست داشتم بعضی از نزدیکا رو پیدا کنم ببینم چی میگن بخدا ب روشونم نمیارم 😑😑

من اینجا برای اینکه شناسایی نشم موضوعو تعریف میکنم ولی خیلی میپچونم ی وقت خودمم یادم میره 

حالا فرض کن پر بازدید شم ی روز

ملت نمیدونن که من پیچوندم ک لو نرم

فک میکنن دروغه😑

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
چقد شبیه عروسمونی😂

آره میدونم 😉😅😅😅🤣

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               
2706