2733
2739
عنوان

زنداداشم رو شناسایی کردم تو نی نی سایت😂😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 8670 بازدید | 191 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا شلوغش میکنین خانوم محترم 😐😐😐مگه من گفتم چیزی گفته ؟یا گفتم از این به بعد هرچی بزاره میخونم؟؟م ...

اتفاقا شما عصبانی شدین و دارین جبهه میگیرین من نگفتم پشت سر شما بد گفته اینجا تبادل نظر هست و من هم نظرم رو گفتم نه فقط به شما هر کس دیگه من جمله خودم اگه کسی رو نه زن داداش هر کس دیگه ای رو شناسایی کردیم رفتار انسانی اینه که بهش اطلاع بدم بلاخره اینجا ادم درد و دل میکنه نه فقط غیبت خانواده شوهرش

فرزند ادب باش نه فرزند پدر/ فرزند ادب زنده کند نام پدر 🩵
نگفت که تاپیکی زده درمورد خانواده شوهرش گفت پیداش کردم بعدشم خیلی با صمیمت حرف زد در موردش شماها چرا ...

خانم محترم من توهینی نکردم نه به ایشون نه به هیچ کس دیگه شما حق ندارین توهین کنین نادان کسایی هستن که ندانسته صحبت میکنن من حرفی از خواهر شوهر و زن داداش نزدم ایشون اگه دوستشونو هم شناسایی میکردن باید بهش میفهموندن چون فضای نی نی سایت روی ناشناس بودنه

2742
اتفاقا شما عصبانی شدین و دارین جبهه میگیرین من نگفتم پشت سر شما بد گفته اینجا تبادل نظر هست و من هم ...

ای جووووووووون موش بخورتت مریم مقدس من کجا و کدوم قسمت گفتم نمیخوام بهش بگم و از این به بعد هرچی بزاره میخونم؟؟؟میخوای تگش کنم ببینم وکیل مدافع میخواد یانه؟؟؟

آدما تو عصبانیت به اصالتشون برمیگردن...
خانم محترم من توهینی نکردم نه به ایشون نه به هیچ کس دیگه شما حق ندارین توهین کنین نادان کسایی هستن ک ...

ما از خودمون چیز پنهانی نداریم که ناشناس زندگی کنیم عزیزم شمام توی بحثی ک بهتون ربطی نداره و مخالفین میتونین شرکت نکنین 

آدما تو عصبانیت به اصالتشون برمیگردن...
ای جووووووووون موش بخورتت مریم مقدس من کجا و کدوم قسمت گفتم نمیخوام بهش بگم و از این به بعد هرچی بزا ...

فک میکنم سنتون کمه یا اگه کم نیست شخصیتتون مناسب تبادل نظر نیست... ادب تو حرفاتون موج میزنه

من همش دوماهه عضوشدم این همه یعنی چی😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂واقعا نمیدونم چی بگم دیگه

دیگه نمیدونم حرف خودتون بود روز خوش

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
2738
سبک مغز بی ادب اگر که با زنداداشت خوبی تگش کن توی همین تاپیکت اتفاقا شما گوه خوری همه زنداداشارو می ...

عزیزم ول کن اعصاب خودتون رو خورد نکنید منم دیگه ادامه نمیدم

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴

چطوری پیدا میگنین من نمیتونم 😕

یه سکوت معنادار بهتر از حرفای بی‌معنیه ..! 🦋️             شازده‌کوچولو: چرا خاطرات خیلی بی رحمن؟          روباه: چون دستتو میگیرن و میبرن به روزایی که هیچوقت بر نمیگردن :) 🦊🧝🏻                                  بـ‌رگ از درخـ‌ت خـ‌سـ‌تـ‌ــہ مـ‌یـ‌شـ‌د                 پـ‌ایـ‌یـ‌زو بـ‌ــهـ‌ونـ‌ه مـ‌یـ‌کـ‌رد :) 🍂