2733
2734
عنوان

کیف رنگی برای زن ۳۰ ساله زشته؟؟

328 بازدید | 30 پست

منظورم از زشت اینه که به زن ۳۰ ساله میخوره یانه 

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم لطفا فقط خانونها تو تاپیکام شرکت کنن اقایون ممنوعه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ن چه زشتی 

زشت اینه به سلایقت احترام نذاری

°•یا عِمادَ مَن لَا عِمادَ لَهُ°•                                                ای تِکیه گاهِ آنکه تِکیه گاه ندارد!✨                      فرنازهسـدم💛

طوری میگین زن سی ساله انگار ۱۰۰ سال زندگی کرده‌

اول جوانی شون هست ، هم لباس رنگی هم کیف و کفش رنگی میتونن بپوشن و هیچ اشکالی هم نداره

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
چه رنگیه

زرد  و  ابی اینا

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم لطفا فقط خانونها تو تاپیکام شرکت کنن اقایون ممنوعه
صورتیه؟

اره صورتی هم مد نظرم هس

2706