2752
2734
عنوان

زنداداشم رو شناسایی کردم تو نی نی سایت😂😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 9025 بازدید | 191 پست
باز کن عزیزم باز کن،اگه هم منظورت زن داداشم هست ببخشید نمیدونستم وقتی زن داداش بد باشه باید بوسش کرد ...

وای خدا تو ازبین ده تا تاپیک ۸تاش درمورد مادرشوهر بیچارته چرا اینقدر بخیل و حسودی چشم نداری دونفرو ببینی باهم خوبن؟؟

آدما تو عصبانیت به اصالتشون برمیگردن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای خدا تو ازبین ده تا تاپیک ۸تاش درمورد مادرشوهر بیچارته چرا اینقدر بخیل و حسودی چشم نداری دونفرو ب ...

اولا ادب رو رعایت کنید عین دو تا انسان داریم با ادب حرف می‌زنیم من بی احترامی کردم مگه ؟ 

دوما منم نظرم رو تو این تاپیک گفتم همون دیشب محترمانه 

شما تحمل انتقاد نظر نداری خب پس بهتره بحث نکنیم 

در ضمن اگه هم راجب مادر شوهرم باشه از مشکلاتم میگم ناحق نمیگم

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
اولا ادب رو رعایت کنید عین دو تا انسان داریم با ادب حرف می‌زنیم من بی احترامی کردم مگه ؟  دوما ...

خانومم شما فکر میکنین همه خواهرشوهرعروسا میخوان همو جر بدن درصورتیکه اینجوری نیست الان دیگه همه سواد و آگاهی برقراری رابطه رو دارن والا بخدا من چیز بدی درمورد ایشون نگفتم فقط گفتم پیداش کردم نمیدونم چرا جبهه میگیرین شماها توی هرچی تاپیکه مخالف جمع نظر میدین

خانومم شما فکر میکنین همه خواهرشوهرعروسا میخوان همو جر بدن درصورتیکه اینجوری نیست الان دیگه همه سواد ...

بله می‌دونم من حرفم اینه از اول که چرا شما این همه دنبال اکانت خواهر شوهرتون بودید؟ خب آخه به چه دلیل اینجا مجازیه، 

نه کی گفته ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
خانومم شما فکر میکنین همه خواهرشوهرعروسا میخوان همو جر بدن درصورتیکه اینجوری نیست الان دیگه همه سواد ...

در کل بهتره بحث نکنیم چون نظرمون یکی نیست 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب معنی استیکر خنده رو میفهمید؟

چه ربطی داره؟ باشه بیخیال 

نظراتمون یکی نیست بهتره بحث نکنیم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من یه چیزی بگم بت برنخوره یا جبهه نگیری 

فقط دارم حس خودمو میگم چون یه لحظه خودمو گذاشتم جات

من اگه بودم به طرف میگفتم که بره یه اکانت دیگه بسازه 

حتی اگه چیزی هم نگه ولی حس بدی پیدا میکنم برم تو تاپیکاش با علم اینکه بدونم صاحب تاپیک کیه

میگم شاید یه روزی یه حرفی اینجا زد که دوس نداره با هیچ اشنایی بزنه

برای همین میرفتم میگفتم یه اکانت دیگه بزنه 

خدایا هزاران هزار بار شکرت 🌄
وقتی یکی استیکر خنده میذاره یعنی هدفش شوخیه چون گفت رابطمون باهم خوبه...

اصلا شوخیشم خوب نیست آدم یه اکانت میزنه راحت باشه کسی نشناسش 

در کل بیخیال 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله می‌دونم من حرفم اینه از اول که چرا شما این همه دنبال اکانت خواهر شوهرتون بودید؟ خب آخه به چه دلی ...

من همش دوماهه عضوشدم این همه یعنی چی😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂واقعا نمیدونم چی بگم دیگه

2706