2733
2734
عنوان

زنداداشم رو شناسایی کردم تو نی نی سایت😂😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 8988 بازدید | 191 پست
دنیا برعکس شده تو افتادی دنبالماا😐😂

آره خواطر خواتم به خاطر همون😂😂😂♥️😘

بہ ق‍‌ول ش‍‌ای‍‌؏ : دی‍‌ر مےف‍‌ه‍‌مے زن‍‌دگے ن‍‌ڪ‍‌ردے و ش‍‌ی‍‌ش دُن‍‌گ ح‍‌واس‍‌ت بہ چے م‍‌ی‍‌شہ ه‍‌ا ب‍‌وده..️                                      
متاسفم که همه طرفداری عروسو میکنید اگر زنداداشم تاپیک میذاشت خواهرشوهرمو شناسایی کردم میخندیدین مگفت ...

زنداداششم پیام میذاشت همینو میگفتم بجای زنداداشم میگفتم فضولی خواهر شوهرو نکنید☺️

🎐 تـمام تـمركـزت را روى مـقصـد بگـذار، حتـى اگر مسيـر امـروزت طوفـانى سـت..🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نگفت دنبالش بودم گفت یه پست ازش دیدم توی یه تاپیک که خیلی شبیهش بوده منم رفتم تاپیکاشو خونوم مطمئن ش ...

شما اصلا متن رو نمی‌خونی؟

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
چ ربطی داشت 

خیلی ربط داره😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
2731
یه سوال عزیزم بعد از این میخوای چیکار کنی؟ میذاری همچنان تاپیک بزنه؟ ب نظر من خودتو یه جوری آشنا نشو ...

چرا شلوغش میکنین خانوم محترم 😐😐😐مگه من گفتم چیزی گفته ؟یا گفتم از این به بعد هرچی بزاره میخونم؟؟ما مثل خواهریم خداروشکر اونقدراهم فرهنگ و شعور تمدن داریم که پشت سر هم توی سایت عمومی تاپیک نذاریم رابطه مون اونقدر خوب هست که خاله زنکای اینجا برامون نسخه نپیچن

آدما تو عصبانیت به اصالتشون برمیگردن...
خیلی ربط داره😐

ایشون کجا به زنداداشش توهین کرد یا پشت سرش بد گفت یا گفت براش نقشه ایی چیزی داره که مثلا با منظوری تاپیک زده باشه لطفا با اسکرین یه من نشون بدید

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
خانومم شما به خون خانواده شوهرت تشنه ایی با هیچکس نمیسازی دلیل نمیشه همه اینجوری باشن فدات

کی گفته خانم محترم ؟ 😂 اتفاقا خانواده شوهرم باهم خیلی خوبیم خون خوار نیستم که

شمام اگه کاری نداشتی نمی‌رفتی اکانت بدبخت رو کلی دنبالش بگردی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه سوال عزیزم بعد از این میخوای چیکار کنی؟ میذاری همچنان تاپیک بزنه؟ ب نظر من خودتو یه جوری آشنا نشو ...

نگفت که تاپیکی زده درمورد خانواده شوهرش گفت پیداش کردم بعدشم خیلی با صمیمت حرف زد در موردش شماها چرا جبهه گرفتین والا بخدا همه خواهرشوهرا بد نیستن نادان همه را به کیش خود پندارد😐😐😐

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
ایشون کجا به زنداداشش توهین کرد یا پشت سرش بد گفت یا گفت براش نقشه ایی چیزی داره که مثلا با منظوری ت ...

منم همچنین حرفی نزدم درسته ؟ 

اما چه دلیلی داره کلی مدت بری دنبال اکانت مجازی زن داداشت باشی ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کی گفته خانم محترم ؟ 😂 اتفاقا خانواده شوهرم باهم خیلی خوبیم خون خوار نیستم که شمام اگه کاری نداشتی ...

وای وای عزیزم دوتا از تاپیکاتو باز کنن میفهمناااااااا😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

عضوه ک عضوه.ب تو چ ربطی داره .یعنی تو فضای مجازی هم خانواده ی شوهر سرشونو از ک .و.ن ملت درنمیارن&nbs ...

آی کیفدکردم ...فقط باادب تر میگفتی بهتربود 

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        
منم همچنین حرفی نزدم درسته ؟  اما چه دلیلی داره کلی مدت بری دنبال اکانت مجازی زن داداشت باشی ؟

ببخشید از شما اجازه نگرفتم مهد اولیا😂😂😂😂والا شما که همش دارین به همه میپرین بیچاره مادرشوهرتون😂😂😂چقدخوشحالم که زنداداشم شبیه شما نیست واقعا ....

وای وای عزیزم دوتا از تاپیکاتو باز کنن میفهمناااااااا😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

باز کن عزیزم باز کن،اگه هم منظورت زن داداشم هست ببخشید نمیدونستم وقتی زن داداش بد باشه باید بوسش کرد ! 

انقدر هم از این آدما نباشید که طبق تاپیک های قبل میخواید یچیزی بگید

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخشید از شما اجازه نگرفتم مهد اولیا😂😂😂😂والا شما که همش دارین به همه میپرین بیچاره مادرشوهرتون😂 ...

من به کی پریدم؟اره بگو بیچاره مادر شوهرم خدای جای حق نشسته! بگو بیچاره مادر شوهرم که همش کارشو میکنم میبرمش همه جا ....

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706