2752
2734
عنوان

زنداداشم رو شناسایی کردم تو نی نی سایت😂😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 8988 بازدید | 191 پست
چطوری😅😅😅 اومدم جوابتو بدم دیدم تاپیک قفله

اره دیدی لایک کردی که منظورتو برسونی😂😂

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤
اینحا ناشناسه عزیزم میان درد دل میکنن فرق داره من به شخصه کسیو شناسایی کنم تاپیکاشو نمیخونم شاید تو ...

اتفاقا خود تو پیگیر تر از همه میشی ببینی پشتت حرف زده یا نه

خاصیت ادمه پسر پیامبر نیستیم که

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا همه واسه ما شدن بچه مثبت شانس شیر کاکائو😂

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤
2731
استارتر واقعا این موضوع به شما ربطی نداره ها یعنی نمیتونه یه اکانت مجازی داشته باشه از دست شما؟

مگه پرایوت بوده؟شناسایی کرده رفته خونده مشکلش چیه؟الان منم اگه زنداداشمو پیدا کنم میرم میخونم همونطور که اون اگه منو پیدا کنه میاد میخونه خیلی طبیعیه و خب مهمم نیست انقدر جبهه میگیری اینجا همه طرفدار عروسن

دلت برای خودت بسوزه با تشکر😂

من که چیزی تو تاپیکام ندارم😉😝😅😅😅😅

بہ ق‍‌ول ش‍‌ای‍‌؏ : دی‍‌ر مےف‍‌ه‍‌مے زن‍‌دگے ن‍‌ڪ‍‌ردے و ش‍‌ی‍‌ش دُن‍‌گ ح‍‌واس‍‌ت بہ چے م‍‌ی‍‌شہ ه‍‌ا ب‍‌وده..️                                      
ولی یسوال برام پیش اومد مثلا یکی بگه دوستمو تو نی نی سایت شناسایی کردم یا مثلا از بستگان و فامیلاشو ...

واقعا  یسری فقط میان توی تاپیک که مخالف باشن انگار من چیزی گفتم یا توهینی کردم 😐وات د فاز واقعا

آدما تو عصبانیت به اصالتشون برمیگردن...
اره دیدی لایک کردی که منظورتو برسونی😂😂

🤣🤣🤣🤣😂

بہ ق‍‌ول ش‍‌ای‍‌؏ : دی‍‌ر مےف‍‌ه‍‌مے زن‍‌دگے ن‍‌ڪ‍‌ردے و ش‍‌ی‍‌ش دُن‍‌گ ح‍‌واس‍‌ت بہ چے م‍‌ی‍‌شہ ه‍‌ا ب‍‌وده..️                                      
اتفاقا خود تو پیگیر تر از همه میشی ببینی پشتت حرف زده یا نه خاصیت ادمه پسر پیامبر نیستیم که

ان شاءالله خدا کمک کنه اگه چنین موقعیتی بود وسوسه نشم 😊 چون حق الناس هست 

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
ولی یسوال برام پیش اومد مثلا یکی بگه دوستمو تو نی نی سایت شناسایی کردم یا مثلا از بستگان و فامیلاشو ...

بیچاره چیزی نگفت فقط گفت پیدا کردم ولی شما خیلی نسبت به چیزی که راجب عروسه ری اکشن نشون میدید اینجا همه طرفدار عروسن حتی به غلط

خواهرشوهر من که نیستی اون اگه جلوش بگی وات د فاز میگه یعنی چی😅

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
مگه پرایوت بوده؟شناسایی کرده رفته خونده مشکلش چیه؟الان منم اگه زنداداشمو پیدا کنم میرم میخونم همونطو ...

اتفاقا من طرفداری هیچکس نیستم 

آقا از مشکلاتش حرف زده اگه میخواست به خواهر شوهرش بگه که میومد می‌گفت! عجبا 

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
واقعا  یسری فقط میان توی تاپیک که مخالف باشن انگار من چیزی گفتم یا توهینی کردم 😐وات د فاز واقع ...

منم تعجب کردم آخه نه توهینی کردی نه گاردی گرفتی نه پشت سرش بد گفتی

فقط گفتی اکانتشو پیدا کردی

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست
من که چیزی تو تاپیکام ندارم😉😝😅😅😅😅

چقد شبیه عروسمونی😂

2706