2737
2734
عنوان

شوهر هیز

| مشاهده متن کامل بحث + 5456 بازدید | 162 پست
ی بارم رفتیم پارک اینم بردیم شوهرم دقیقا رفت ولو شد نزدیک پاهای اون،من اصلا از غصه نمیتونستم چیزی بخ ...

خیلیییییییی مواظب خواهرت باش

گناه داره اون عقلش نمی‌رسه روحش مریض میشه

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎
پس به چی ربط داره ؟؟؟؟

به حجاب ربط نداره عزیزم..شوهرمن اگه خدای بی حجابی هم بیاد جلوش قدم بزنه نگاه نمیکنه..به پوشش منم کار نداره چون خودش واقعا چشمش پاکه..به ذات آدم برمیگرده.. اماچه فایده با اخلاق تندش زندگی به کامم تلخ شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آدم هیز و بی جنبه حجاب و بی حجاب و زشت و زیبا دوست و فامیل و غریبه حالیش نمیشه.الکی به تونبون و روسر ...

عزیزم این چه حرفیه که میزنی شما خودت یه خانوم با حجاب کامل و پوشیده را تصور کن

در کنار یه خانوم بلوز شلواری که برجستگی های بدنش هم مشخصه

خب حالا توجهت اول به کدوم جلب میشه!؟

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
2731
خیلیییییییی مواظب خواهرت باش گناه داره اون عقلش نمی‌رسه روحش مریض میشه

اره دقیقا میترسم این مرد کثیف از راه ب درش کنه،چون یهویی با خانوادم خوب شده میترسم نقشه ای داشته باشه

استارتر ببخشید از لحاظ بدنی شما تپل تر هستی یا خواهرت؟

میگیری که چی میگم

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
2740
چی بگم دلم گرفت ان شاالله که اینطوری نباشه تو کار مردای احمق موندم مگه از  زن جز یه سوراخ و دو ...

یه سوراخ و دو تا توپ ما شا الله ب تمثیلت خواهر 😂😂😂

ولی خدایی مردا دیگه جونورایین 😫

باید کاری کنی آروم بگیرم خدا 😔