2733
2734
عنوان

شوهر هیز

5455 بازدید | 162 پست

بچه ها من قبلا مچ شوهرم رو با یکی از اشناهامون گرفتم در حد پیام بوده فقط،چندسال پیش بوده،اولا ک زیر بار نمیرفت خیانت کرده و میگفت احوالپرسی کرده و...بماند ک چ قشقرقی بپا کردم.الانا میریم خ بابام اجی کوچیکم شونزده سالشه و خوشگل و خوش تیپ هم هست احساس میکنم ب اونم نظر پیدا کرده،حتی امشب بمن گفت بشین تو ماشین بچه رو بگیر بعد خودش در ماشین داشت تو پنجره رو نگاه میکرد احساس کردم ب اجیم چیزی گفت خیلی مشکوک شدم این حرکتش ک دیر نشست داره مثل خوره منو میخوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه بابا ابجیت بچه حال شوهرت مگه دیونه اینکار بکنه میخوای بصورت عادی ازش ایندفعه سوال کن از جواب وطرز جوابش میفهمی 

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
2738

اگه به شوهرت اعتماد نداری به خواهرت که داری..بد به دلت راه نده..تا واقعا مچشو درست نگرفتی این فکرا رو بریز دور عزیزم...شاید دفعه پیش که مچشو گرفتی اشتباه کرده بوده و پشیمون شده باشه..بخاطر یه اشتباه توی گذشته شوهرتو دلسرد نکن ازخودت و زندگیت عزیزم...نزار روش توی روت باز بشه

نه بابا ابجیت بچه حال شوهرت مگه دیونه اینکار بکنه میخوای بصورت عادی ازش ایندفعه سوال کن از جواب وطرز ...

چی بپرسم؟این حرکت امشبش ک دیر نشست تو ماشین داره روانیم میکنه چون نمی دیدم داره چکار میکنه چی میگه 

2706