2737
2739
عنوان

شوهر هیز

| مشاهده متن کامل بحث + 5456 بازدید | 162 پست
مجبور نیستیم عمرمونو با یه بیمار سر کنیم که به هزار تا مرض و بلا گرفتار شیم همون عمرو یا میتونیم با ...

طلاق خودش به تنهایی ضربه ی خیییلی سنگین و بزرگیه.نمیتونی مطمئن باشی مرد بعدی مریض تر نباشه.قبول داری؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم یروز خودت تنها برو خونه پدرت...یواش بدون اینکه خواهرت بفهمه گوشیشوچک‌کن‌..انشالله که چیزی نباشه ،،به دلت بد راه نده اینجوری به خودت اسیب میزنی،،خواهر از همه کس به ادم نزدیک تره بشین با زبون خوش باهاش حرف بزن....

استارتر به خواهرت بگو جلو همسرتون لباس بلند مثل پیرآهن یا مانتو بپوشه یا هر چیزی که تا بالای زانو باشه و باس.ن و رون رو بپوشونه

اینطوری اون تصویر بصری که تو ذهن همسرتون هست کمرنگ میشه و فراموش میشه

اینم یه مدت زمان داره تموم میشه ناراحت نباش

فقط مواظب خواهرتون باشید اون بیتجربه است اگرم کاری میکنم از بی تجربگیش هست سعی کنید آگاهش کنید

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎
2731

شوهر من از زمان عقدمون همش به فکر خواهرزادم که اون موقع 12 ساله بود نظر داشت از حق نگذریم خواهرزادم که ماشا.... خیلی خوشگل هست الان دوساله ازدواج کرده خیالم راحت شد وقتی نیخواست چیزی بگه میخواستم جشاشو از حدقه بیرون بکشم😡

طلاق خودش به تنهایی ضربه ی خیییلی سنگین و بزرگیه.نمیتونی مطمئن باشی مرد بعدی مریض تر نباشه.قبول داری ...

اره عزیزم ضربه ی سنگینی هست ولی سنگین تر از اینکه یکی با خیانتاش روزی هزار بار تو رو بشکنه و پودرت کنه زندگیه شما رو نمیگم حالا کلی منظورمه خیانت هم انواع مختلفی داره یکی ذاتا مریضه یکی اشتباه کرد یکی از سادگیشو…خیلیاشو میشه بخشید در صورت تکرار نشدن که البته بستگی به ادمش داره ولی بخدا نمیشه با ادم مریض زندگی کرد که هی تن و بدنت بلرزه بعدش حالا کی گفته بعد طلاق حتما باید ازدواج کرد خب کسی که تجربه ی یه زندگیه ناموفق و مرد هیز رو داشته قطعا مورد نامناسبو تشخیص میده ولی در صورت تشخیص ندادن هم مسابقه ی ازدواج نذاشتن ک هر کی ازدواج نکرد بازندست 

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل
2738
از نظر من آدم خوب(مخصوصا مرد) وجود نداره مگر اینکه خلافش ثابت بشه.....

میفهمم چی میگی منم ک با اطمینان میگم ب خاطر اینه ک ده ساله از شوهرم چیزی ندیدم ک تحریک بشم و حساس خیلییییی مرد با حیاییه ولی در عین حال شوخو دوست داشتنی البته اونم مرد هست و حسابی گرم و داغه واسه همین ب فکر فرو میرم میگم مرده هاااا مردا سرو ته ی کرباسن

باید کاری کنی آروم بگیرم خدا 😔
😂😂😂😂😂مگه به حجاب ربط داره 

اگه متاهلی حتما میدونی که پوشش رو مردا تاثیر داره وقتی خودمون لباس باز وبی حجاب میپوشیم مرد بیشتر جذبمون میشه نصف فساد الان به خاطر پوشش افتضاح بعضی خانماست

مرد کوچک آسمانی ...شیرینی حضورت چه زود به کاممان تلخ شد .

اسی دندونی ک خراب روباید بکشی بندازی دور

ببین دوتا راه بیشتر نداری

یا بری جدابشی و راحت کنی خودتو،دیگه از فکرو خیال غصه  خوردن کاراگاه بازی راحت میشی

یا وقتی نمیخوای طلاق بگیری مثل کبک سرتو بکنی زیر برف

چون تو ک نمیخوای جدا بشی پس کنکاش کردنتم بی فایدس

چون ذات شوهرت همینه، جون ب جونش کنن عوض نمیشه ک نمیشه

بي خيال دنيا و قانوناااااااش  
اره میدونن

خب پس خیلی راحتتر میتونی این مسئله رو پیششون عنوان کنی

به نظرم اول با مادرت درمیون بذار و بگو کارهای خواهرتو یواشکی زیرنظر داشته تو هم از اینور همسرتو

ایشالا که چیزی نیست

ولی اگه بود با خواهرت صحبت کن و بهش بفهمون کسی که بهت خیانت کرده یه بار آدمی نیست که بتونه دلشو ببره و محکم باهاش حرف بزن

اینجوری هم خودتو نجات میدی هم خواهرت که واقعا تو بد تله ای میفته

می مونه همسرت... که بستگی به خودت داره بخوای باهاش چیکار کنی