2737
2734
عنوان

شوهر هیز

| مشاهده متن کامل بحث + 5456 بازدید | 162 پست
بعد امشبم گوشیو زیر بالشتش قایم کرده هی غلت هم میخوره مشخصه بیداره ،دیوونه شدم دوس دارم بکشمش تو خوا ...

تا مطمئن نشدی چیزی بهش نگیاااا بعدش اگه خدا نکرده چیزی نباشه انگ خراب بودن ب خواهرت میزنه خودشو میکشه کنار اول مطمئن شو ببین چیکار میکنه بعد

🎐 تـمام تـمركـزت را روى مـقصـد بگـذار، حتـى اگر مسيـر امـروزت طوفـانى سـت..🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ابجیت بچس  زود گول میخوره مرض بگیرن این مردای اشغال مستقیم ب ابجیت نگی بره ب مامانت بگه دعوا ...

آره منم اولین حدسی که زدم این بود که حجاب محرم و نامحرمی نداره

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎
2728

ی بارم رفتیم پارک اینم بردیم شوهرم دقیقا رفت ولو شد نزدیک پاهای اون،من اصلا از غصه نمیتونستم چیزی بخورم هی خودمو دلداری میدادم میگفتم جا داداششه اما الانا دیگه نمیتونم مثبت فکر کنم 

2740
مردا همشون احمق بیش نیستن همشون تنوع طلبن هرچی بدی بخورن سیر مونی ندارن حتی زنشون فرشته باشه بجز مرد ...

شوهر من چشم و دلش خیلی پاکه اما فوق العاده بداخلاق و زورگوعه..بعضی وقتا باخودم میگم کاش یکم اخلاقش بهتر بود درکنارش به دونفر نگاهم میکرد اشکال نداشت

ی بارم رفتیم پارک اینم بردیم شوهرم دقیقا رفت ولو شد نزدیک پاهای اون،من اصلا از غصه نمیتونستم چیزی بخ ...

خب دیگ نبرش 

مجبوری 

اه چ شوهر اشغالی 

چقد بده اینجوری 

بگو اخه ع ن عاقا این همه ادم چرا خاهر من

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
به خدا شوهرمن پاکه پاکه ...نمیگم به خاطرمن ها واقعا ذاتش پاکه واقعا

انشالله که هست ولی من به هیچ مردی اعتماد ندارم مگه خیانت فقط دنبال زن رفتنه با نگاه هم خیانت حساب میشه بعضی مردا زرنگن بلدن چطوری رفتار کنن البته منظورم کلی بود شما به خودت نگیر خوشبخت باشین انشالله

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋

آدم هیز و بی جنبه حجاب و بی حجاب و زشت و زیبا دوست و فامیل و غریبه حالیش نمیشه.الکی به تونبون و روسری مردم گیر ندین

آتش بگیر که بدانی چه میکشم/احساس سوختن به تماشا نمیشود/
خب دیگ نبرش  مجبوری  اه چ شوهر اشغالی  چقد بده اینجوری  بگو اخه ع ن عاقا این ...

ن با جریان امشب دیگه اصلا دوس ندارم برم خونه پدرمم،ولی مشکل از شوهر کثیف خودمه نمیتونم بخاطرش با همه قطع ارتباط کنم

چی بگم دلم گرفت ان شاالله که اینطوری نباشه تو کار مردای احمق موندم مگه از  زن جز یه سوراخ و دو ...

خیلی برام سواله واقعا چرا به خدا لذت این زن با اون زن هیچ فرقی نداره چه فرقی داره با کیی باشی چرا به همون ۱ نفر قانع نیستی

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤