2737
2734
سفارش دیگه ای نداری😃🤣 بگو راحت باش😅😅

ديگه انشاا... كارايه خونه رو كه خودش بلده ديگه نيازي به آموزش نداره 🙄🙄🙄

سرويس بهداشتي و حمام و سينك اينا رو خوب بلده برق بندازه 

بعدازظهر قراره برا باغ پرندگان واسه دخترم مرغ مینا بخره😃 تا تو نیومدی یکم ازش سواستفاده کنیم😈😈

آخيييييي طفلي رو اذيت نكنيد خسته بشه ديگه ☹️☹️

لاقل بهش آشپزي هم آموزش بده ديگه 😅😅😂😂

ديگه ناز كشيدن و اينا رو هم بهش ياد بده 😃😃😃😁😆

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخيييييي طفلي رو اذيت نكنيد خسته بشه ديگه ☹️☹️ لاقل بهش آشپزي هم آموزش بده ديگه 😅😅😂😂 ديگه ناز ...

باشه به خاطر گل روی تو😘

به شوهرم میگم باهاش کار کنه

یه دوره فشرده خونه داری و همسرداری و چگونه با همسر به خرید برویم و آموزش تعویض پوشک بچه در ده ثانیه براش بذاره

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
باشه به خاطر گل روی تو😘 به شوهرم میگم باهاش کار کنه یه دوره فشرده خونه داری و همسرداری و چگونه با ...

فداتتتتت♥️♥️♥️♥️

خوبه 

آره خدا خيرت بده واسه خريد خوووووب آب ديده اش كنيد من خييلي دوست دارم پاساژگردي و خريد 😍😍😍😍

2742
فداتتتتت♥️♥️♥️♥️ خوبه  آره خدا خيرت بده واسه خريد خوووووب آب ديده اش كنيد من خييلي دوست دارم ...

خودشم خرید دوست داره 

عاشق بچه هم هست😛😛

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
فداتتتتت♥️♥️♥️♥️ خوبه  آره خدا خيرت بده واسه خريد خوووووب آب ديده اش كنيد من خييلي دوست دارم ...

نه به دل و قلوه شما دو تا جاری ها

نه به دعوای ۵۳

عجب تاپیکی😂🤣😃😄😅

نه به دل و قلوه شما دو تا جاری ها نه به دعوای ۵۳ عجب تاپیکی😂🤣😃😄😅

😁😁😁😄😄😄😄😄😄

2740
نه به دل و قلوه شما دو تا جاری ها نه به دعوای ۵۳ عجب تاپیکی😂🤣😃😄😅

قراره ما دو تا جاري تو گينس ني ني سايت سممون ثبت بشه 😍😍😍😍😍

حالا منتظره تاپيكايه عاشقانه ياسي و الي باشيد ♥️♥️♥️

كو دعوا👀

آي ام الي يار ٥٣ ام😎😎😎😎

افراد. خاطي رو. به اشد مجاززات ميرسونم شما فقط نشونشًن بده 😡😡😡😡

قراره ما دو تا جاري تو گينس ني ني سايت سممون ثبت بشه 😍😍😍😍😍 حالا منتظره تاپيكايه عاشقانه ياسي و ...

الی دختر باید سر سنگین باشه

تو الان حرف یار میشه لپات باید گل بندازه دختر

چادر گل گلیت کو پس😂

الی دختر باید سر سنگین باشه تو الان حرف یار میشه لپات باید گل بندازه دختر چادر گل گلیت کو پس😂

😁😁😂😂😃😃

آره 🙈🙈🙈

الی جونم من رفتم فعلا🙋‍♀️🙋‍♀️

اقامون داره میاد 

بوس به لپت😘😘😘😘😘

2706