2752
2734
من خیلی مهربونم بهت نمیگم این حرفا رو خیالت راحت 😉😉 حداقل بنویس حامدددد کجایی دقیقا کجاییی😢😭

فدا مهربونيات ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

بايد بگم 

جناب حامد كوجاييييييييي

جناب حامد كوشيييييييييي

دقيقا كوجايييييييييييييييي

😭😭😭😭😭😢😭😢😢😢😢😢

از نظر اسی آقا با پسر فرق داره 😂😂😂 چیکار اسی دارم کجایین با شما بودم خودتو نزن به اون راه 

نه ديگه من رو كه ريپ نزده بوده تازه الان نوتيفش براش ميره فكر ميكنه با اون بودي مي ياد جواب ميده 😂😂😂

من اينجام ببين 🙄🙄🙄🙄😐😐😐😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلاااااام عزيز دلم 🙋‍♀️ همين الان اومدم 😃😃😃 خوبي نانازم 😍😍😍

سلام عشخم خوبم مرسی😍😘

بله من منطقی تصمیم میگیرم و با احساساتم برای تصمیمی که گرفتم عزاداری میکنم 🙂😕 کتاب، شعر، موزیک و فیلم حالمو خوب میکنن 🌿
بله آقای استارتر،همونطورکه کاملا از کلامتون مشهوده من بیکارخانه دارم،وگاهی توی خونه کارمیکنم،واوقات ...

من نخواستم جوري جواب بدم كه باعث رنجش شما بشه ، ناراحت كردن آدم ها هنر نيست 

متوجه مي شيد با يك كليك مي شه متوجه شد تعداد تاپيك يك نَفَر رو اما متوجه نمي شين كه با تايپ يك جمله و تأييد ش تو چند ثانيه مي شه تاپيك زد

انگيزه و حوصله توجيه شما رو ندارم اصلا فرقي نداره چجور در موردم فكر كنيد 

من مشكلي با شما ندارم ، عملكردم هم با تمايل و خواست شما تنظيم نمي كنم ، اگر شما مي رنجيد از تاپيك من مجبور نيستين از بين چند هزار تاپيك كه هر روز زده مي شه سراغ چند تاپيك احتمالي من بيايد 

اين دو بار ريپلاي محض احترام بود كه بي جواب نذارم شما رو وگرنه همينم لازم نبود

راستي تو فضاي مجازي هويت افراد نامعلومه  

اميدوارم موفق باشيد 

فداتتتتت♥️♥️♥️♥️♥️ چه خبرا از بعضي ها 🙈😅😅😅

😁😁😁😃😃😃 

احتمالا سر کاره الان😆

بله من منطقی تصمیم میگیرم و با احساساتم برای تصمیمی که گرفتم عزاداری میکنم 🙂😕 کتاب، شعر، موزیک و فیلم حالمو خوب میکنن 🌿
راستي جاري جون بعضي ها بلدن خورشت خلال كرمانشاهي درست كنن 🙈🙈 من دوست دارم 😋😋

نه بلد نیستن ولی خودم بلدم غمت نباشه یه خورش خلالی برات بپزم  

نه بلد نیستن ولی خودم بلدم غمت نباشه یه خورش خلالی برات بپزم    

آخ جوووووون😋😋😋😋

فقط خب نميشه كه همش مزاحم شما بشيم كه خب يك كاري كن جاري جان تا من بيام شما بهش ياد بده قشنگگ آشپزيش فول باشه دمت گرم 😍😍😍😃😃😃

آخ جوووووون😋😋😋😋 فقط خب نميشه كه همش مزاحم شما بشيم كه خب يك كاري كن جاري جان تا من بيام شما بهش ...

سفارش دیگه ای نداری😃🤣

بگو راحت باش😅😅

پنجشنبه است احتمالا زودتر كارشون تموم ميشه 😅😂😅

بعدازظهر قراره برا باغ پرندگان واسه دخترم مرغ مینا بخره😃

تا تو نیومدی یکم ازش سواستفاده کنیم😈😈