2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتی بچه رو نباید با ی مرد تنها گذاشت اون مرد میخواد شوهر باشه پدرشوهر باشه یا بابای خودمون باشه فرقی نمیکنه حتی با پسرای کوچولوهم نباید تنها بزاریمشون..دخترم ۷ ماهشه مادرشوهرم اومد ک ببرش حموم پسر خواهرشوهرمم ۷ سالشه گف من میام..گفتم شرمنده اجازه نمیدم رودرواسی ک نداریم با کسی 

این نیز بگذرد .. 
منم همينم اره والا زمونه خراب شده ادم بايد دو چشم داره دوتاهم قرض كنه مراقب بچه ش باشه

واقعا.خدا بداد دل مادرش برسه.من کنار کسی هم رد شم  ترس دارم از بغلم بدزدنش..خودش ک نمیشه یک ثانیه رو زمین گداشتش شیطونه فرار میکنه باید فقط دنبالش برم.اللته تنهایی بیرون نمیارمش😟

2728
حرفتون درسته من خودم مادرم و حال اون مادر رو کاملا درک می‌کنه.همسن دختر منه دقیقا.میدونم الان اون م ...

کمترین احتمال ممکن اینه که ترسیده و گرسنه و تشنه باشه،. حالا چیزهای دیگه بماند. خدا حفظش کنه 🙏

حرفتون درسته من خودم مادرم و حال اون مادر رو کاملا درک می‌کنه.همسن دختر منه دقیقا.میدونم الان اون م ...

دقیقا

من میدونم که اون مادر الان تو حال خیلی بدیه تو حالی که شاید من حتی نتونم تصورش رو بکنم اما اون حالش تفاوتی تو شرایط الانه اون بچه ایجاد نمیکنه و متاسفانه مادرای زیادی رو دیدم که موقع گم شدن بچه خودشونو به در و دیوار زدن و ناراحت بودن اما به محض اینکه بچه پیدا شده دوباره بی احتیاطیشون رو ادامه دادن و روز از نو روزی از نو

حتی بچه رو نباید با ی مرد تنها گذاشت اون مرد میخواد شوهر باشه پدرشوهر باشه یا بابای خودمون باشه فرقی ...

اره منم حساسم خيلي ولي خدا خودش بازم مراقب بچه هامون باشه

🌹من به معجزه ها اعتقاد دارم 🌹خدايا خودت ميدوني چه چيزهايي در دل دارم خودت ختم به خيرشون كن❤️
2706