1421
1389

سلام دوستان

امروز این دخترک گم شده و پدر و مادرش گریان و نگران به اطرافیان زنگ زده و کمک خواسته اند برای اطلاع رسانی و یاری جویی.

.

لطفا منتشر فرمایید تا به لطف خدا اگر کسی اطلاعی داره  یاری کنه و خانواده ی آقای حسینی زودتر به آرامش برسن.

دخترک به نام زهرا حسینی شیرازی در یک میهمانی از منزل میزبان خارج  و مفقود می شه. (خداوند کمک کنه انشااله).

گر نگهدار من آن است كه من مي دانم       شيشه را در بغل سنگ  ، نگه مي دارد

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

من این موضوع رو توی یه کانال دیدم، گفتم اینجا بزارم بلکه کمکی بشه. امروز ثبت شده بود توی اون کانال

1401
اصلا نمیفهمم پدر مادر چع کارن که بچه گم میشه 😐

قضاوت نکنیم بهتره دوست عزیز. ما از اصل ماجرا و حال اون پدر و مادر الان خبر نداریم 

1376

صدای مادرش رو صبح توی رادیو پخش کرد 

دم در خونه خودشون بازی میکردن سی ثانیه خواهر بزرگتره زودتر میاد خونه بعد برمیگرده میبینه این نیست.

مادر بیچاره ش ضجه میزد.اما چرا باید بچه ای که هنوز دو سالش نباشه تنها بره تو کوچه با یه بچه هشت شاله؟چرا بعد این همه اتفاق بد برای بچه ها میفته باز حواسمون رو جمع نمی‌کنیم که بعدش اینطور درمونده بشیم

شروع رژیم»»»اول مرداد.                                         وزن اولیه»»صد😟                                                  هدف اول»»۹۵🏃.....هدف دوم»»۹۰🏃.....هدف سوم»»۸۵🏃.....هدف چهارم»»۸۰🏃.....هدف پنجم»»۷۵🏃.....هدف ششم»»۷۰🏃.....هدف نهایی»»۶۵.🙆     وزن فعلی»»»»»۹۷🙎
1418

ان شالله زود پیدا بشه

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم(گناهکار) و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی(بخشنده).میشه برای آرزو دلم صلوات بفرستین.

کاری به این طفل معصوم ندارم ولی یه بار یه جا خوندم پسره ۴ سالش بوده غرق شده بود تو سد اب .پسره به ماملنش میگه مامان منو میبری شنا کنم مامانه هم میگه باشه ولی از دور مراقبش بوده!بعد حواسشو پرت میشه یچه غرق میشه...اخه کدوم ادم عاقلی بچه ۴ ساله میبره داخل سد شنا کنه؟اگر مسیولیت پذیر نیستید خواهشا بچه نیارید گناه دارن

چه فایده وقتی بالای خط فقر باشی ولی زیر خط فهم؟
ای خدا باز من یه خبر اینجوری دیدم حالا تا پیدا شدن این بچه خواب و خوراک ندارم یه نذری میکنم ان شاا ...

خیر ببینی 

1424