2733
2734
عنوان

ببینید عشقم چی فرستاده 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1864 بازدید | 78 پست
سلام عزیزم از سر شب تا حالا همش تو فکرتم.ناراحتم برات.انشالا که عشقت سر عقل بیاد و روزهای خوبی با هم ...

سلام عزیزم چقدر مهربدنی تو💜💜💜

فدای شما که باقلب مهربونت برام دعا کردی خدا انشالله صداتو بشنوه 😍😢

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم میگم پوستم یه مدت کدر شده.چکار کنم .کک مک هم زده.یه لایه بردار میشناسی که اگه قطع کردم ...

سلام عزیزم..اگرپوستت کدر شده ..باید از لایه بردارهای ملایم استفاده کنی که حاوی گلایکولیک باشند...

ازسرم ویتامین سی باید استفاده کنی...ویتامین سی یرانی رو اصلا قبول ندارم..

اسکراب خیلی خوبه..اسکراب مورد که حاوی بی اچ آ وآ اچ آ هستش خیلی خوبه...

تونر اوردینری حاوی گلیکولیک اسید هم خوبه...

کک مک که با لایه بردار نمیره عزیزم...

ماسک خونکی هم خوبه":پودرجودوسر+پودرپوست پرتقال+ماست ترشیده

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2728

دیشب داشتم بهت فکر میکردم .بنظرم برو وات و اینستا رو دوباره نصب کن .مییاد اونجا پیام میده با هم اشتی میکنید کم کم بهش میگی باید بیاد مشاوره برا مشکلش.یه سری با شوهرم بحثم شد رفتم خونه بابام گفتم باید بیاد بگه اشتباه کردم .زود اومد دنبالم ولی اصلا به زبون نیاورد که بهم بگه .بابام گفت همینکه اومده خودش میدونه اشتباه کرده .خواستم بهت بگم فهمیده مشکل از خودشه وگرنه عکس و فیلم نمی فرستاد ولی مردا زبانی سختشونه بگن اشتباه کردیم .سنت کمه ولی دختر عاقلی هستی امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیری

سلام عزیزم..اگرپوستت کدر شده ..باید از لایه بردارهای ملایم استفاده کنی که حاوی گلایکولیک باشند... ا ...

اینایی که گفتی فک کنم گرون باشن  په همون ماسک رو میرم میگیرم استفاده میکنم

دیشب داشتم بهت فکر میکردم .بنظرم برو وات و اینستا رو دوباره نصب کن .مییاد اونجا پیام میده با هم اشتی ...

ممنون عزیزم ...

اما من بلاکش نکردم میتونه اس ام اس بده ..زنگ هم میتونه بزنه‌.‌..بجای عکس وفیلمهایی که به مامانم میده میتونه پیام بده..

گلم من تو۵سال که عمریه آدمه باهاش زندگی کردم ..برای درست شدن اخلاقش همه کارکردم..من همیشه کوتاه اومدم همیشه چسبیدم بهش..جوریکه خودش میدونست من هیچوقت نمیتونم ولش کنم...واسه همین هیچ تلاشی برای درست شدنش نکرد و فکر کرد یه گوسفند بی زبون گیرآورده و تاآخرعمربردگیشو کنه...

پیام دادن من یا شروع کردن رابطه توسط من عواقب خییلی بدی برام داره دیگه حتی تاآخرعمرم نمیتونم هیچ اعتراضی کنم اگه الان نتونم خودم رو نگه دارم دیگه هیچوقت رفتنم هم براش ارزشی نداره..چون تاریخ تکرار میشه و اون میدونه که باز برمیگردم...😔😔😔😔

هروقت دلتون شکست برای من هم دعا کنید که خیلی داغونم این روزها شب و روز ندارم...

2738
اینایی که گفتی فک کنم گرون باشن    په همون ماسک رو میرم میگیرم استفاده میکنم

همون ماسک خونگی رو بزن..

اما اسکراب هم بخر چون برای رفع کدری عالیه

باشه.اسکراب چند قیمته؟

اسکراب سنت ایوز بخر..۶۵تومن...

زردآلوش خوبه

راستی سوره طلاق رو با وضو و رو به قبله بخون .خیلی ها نتیجه گرفتن گفتن طرف خودش پیش قدم شده.امتحان کن

ممنون چشم حتما

2706