2733
2739
عنوان

ببینید عشقم چی فرستاده 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1864 بازدید | 78 پست
ترکش کردم . بخاطر اینکه شکاک و حساس بود..تعصبی شدید بود.. دیوانه میشد ..تهمت میزد.پشیمون میشد.. ح ...

وای! برنگردی به همچین مردی! حالا که تحمل کردی بازم صبر  کن شمارشو بلاک کن که نتونه بفرسته اینارو ببینی هوایی بشی بیشتر. مردی که بیش از اندازه حساس و شکاکه مشکل داره از نظر روانی سالم نیست واقعا! پیرت میکنه! از زندگی سیرت میکنه! ولش کن تو رو خدا!

اينكه اصلا مغرور نيست بيچاره كم رو هست مغرور نديدي پس    دوستم از تو به يك اشاره از او به ...

عزیزم اتفاقا خیلی مغروره به شدت..تواین پنج سال کلی زجر کشیدم مررردم جلو چشمش ولی یکبار جلو نیومد عذرخواهی کنه خودشم گفت اگه رفتی بمیرمم هم نمیام دنبالت...

عزیزم ۵سال شوخی نیست...

خودش میفهمه که مقل من وجود نداره .میدونه باتمام جونم پاش وایستادم وچقدرزجرم داد ....وگرنه این کارارونمیکرد..

درضمن کمرو نیست اونقدر پر رو هست که حدنداره...

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایجور که می گی شما هم مغرور هستی ولی خگه همو دوست دارید یکم باید کوتاه بیاید ولی اگر نه که دیگه هیچ ...

عزیزم ۵سال همه اینکارارو که گفتی کردم...من اصلا اینجوری نبود اونقدر بهش وابسته وذلیل بودم هرچی میگفت میگفتم چشم اونقدر عاشقش بودم قهرمیکرد مریض میشدم..میمردمخودش میدونست این چیزارو و میدونست که هرگز نمیرم منو قشنگ زندانی کرد...

خودمم نفهمیدم کی اونقدرقوی شدم اگه الان جوابشو نمیدم بخاطر خودشه بخاطر اینه که نمیخوام دوباره یه رابطه مثل رابطه قبلی شروع بشه مبخوام عوض بشه.

الانشو نبینید که داره پیام میفرسته..

اصلا آدمی بود که بسیارخودخواه و هیچکی براش مهم نبود جزخودش وهمیشه فکر میکرد باید منو ادب کنه ..

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2728
چقدر برام اشناس این رابطه  منم دوسال و نیم با کسی بودم  حتی دست هم رو هم نگرفتیم، هیچ وق ...

وای چقدر سخت آخه چرا ولش کردید😔

عزیزم.میدونم چی میگی گلم.ان شاءالله بهترینها برات اتفاق بیفته عزیز دل. ولی از اینک اینقدر خودت را د ...

ممنون ازدعای قشنگت😔😔❤❤

بحث اشتباهش نيست بحث حس درونيشه اون حس بايد درمان بشه همين طوري تموم نميشه عزيزم

حتی اگه خودش قبول کنه که بیماره من راضیم قبول کنه بیادمشاور ..

هیچکیو قبول نداره اصلا

وای چقدر سخت آخه چرا ولش کردید😔

تقریبا من پیش قدم شدم واسه جدایی

ولی اونم همراهی کرد! بچگی بود دلایلم 

دیگه پشیمونی فایده نداره که، الانم هرچقدر پشیمون باشم اون یکی دیگرو دوس داره

۴ سالی میگذره 

2740
ای بابا امضات 😢😢😢 بیحیال یه واکنشی به پیاماش بده خب

عزیزم هدفم ازترک اون..این بودکه بفهمه مشکل داره بفهمه باید درمان شه..۵سال باحرف نفهمید...

باید بفهمه شروع کنه حرف بزنه😔

تقریبا من پیش قدم شدم واسه جدایی ولی اونم همراهی کرد! بچگی بود دلایلم  دیگه پشیمونی فایده ندا ...

الهی ...😢😢

انشالله زود فراموشش کنی

حتی اگه خودش قبول کنه که بیماره من راضیم قبول کنه بیادمشاور .. هیچکیو قبول نداره اصلا

يه مشكلشون همينه ديگه كه قبول نمي كنن پارانوئيدن. دندگي با اين جور آدمي پيرت مي كنه دختر

ایشالا برای شما هم هرچی صلاحه پیش بیاد 

ممنون عزیزم

2706