2737
2734
عنوان

مرمری ام__لعنت به غربت💔💔💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 5217 بازدید | 125 پست

خلاصه داشتم دق میکردم تا اخر شب  چهار بار بهم زنگ زدیم ، قربونش برم الهی، حالا قول داده امروز بیاد سر بزنه، درک میکنم ادم دلش میگیره بدجور ، انشاءالله خدا برات نگهش داره سایه اشون بالا سرت باشه همیشه

لطف انچه تو اندیشی... حکم انچه تو فرمایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مث تو ام بخاطر کار شوهرم کیلومترها از خانواده و شهرمون دور شدیم با این وجود که شوهرم همه چی تمو ...

وقتی میان انگار دنیا ماله منه وقتی میرن انگار شهر خالی میشه😭😭😭😭

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2728
من هم یک عدد غریبه گیر افتاده در غربتم

بیا بخله خودم😢

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
امروز روز منو پسرم نمیگذره جفتمون شدیدا وابسته ایم😭

از هنمین الان برنامه بریز کل روز رو بیرون باشید 

برید شهر بازی 

سعی کن ب پسرت خوش بگذره جای خالیشونو کمتر حس کنه 

بچه ها وقتی یهو دورشون خلوت میشه بدقلقی میکنن

2738
بیا بخله خودم😢

🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
اوه عزیزم شما نگران نباش این افکار از دوست داشتن زیاده طدری نمیشه گلم ❤️ اینم بگم هر موقع تاپیک هات ...

شاید باورت نشه با چشمای خیس تایپ میکنم😭😭😭😭

عزیزم منم ۱۲۰۰ کیلومتر دورم 

خانوادم خراسان هستن 

خودم جنوب شرق 

دو هفته پیش مامانم اومده بودن خونمون 

وقتی میخاستن برن مامانم به پسرم گفت برم کارامو انجام بدم میام 

الان دو هفته میشه هر روز پسرم به مامانم زنگ میزنه مامانی کارات تموم نشد برگردی

هر وقت تایپک میزنم معنی اسم دخترمو میپرسن محیصا یعنی برگزیده. 
فقط امروز بچتو ببر حسابی بگرده ما هروقت از شهرمون میایم پسرم تا چند روز گوشه کنار خونه دنبال داداشمو ...

هم اون سرماخورده هم من نمیدونم کجا ببرمش شوهرمم نیس سختمه

2706