2733
2739
عنوان

مرمری ام__لعنت به غربت💔💔💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 5217 بازدید | 125 پست

منم مث تو ام

بخاطر کار شوهرم کیلومترها از خانواده و شهرمون دور شدیم با این وجود که شوهرم همه چی تمومه اما گاهی بد دلم میگیره. مخصوصا وقتی میان و بعد میرن. لعنت ب غربت واقعا

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود/ حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت.سیب را چیدمو و در دلهره دستانم/سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت. تا سه بس بود که بشمارمو در دام افتد/گفت یک دو ولی افسوس ۳ را دوست نداشت*آقای جوینی*  

من هم یک عدد غریبه گیر افتاده در غربتم

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قسمت آخرو منم هستم یعنی از ذهنیاتم میشه فیلم ترسناک ساخت خیلی مزخرفه فکر کنم بهش میگن وسواس فکری😒

کارای خوشگل و هنری تو هر سبک و سلیقه ای از کارای نمدی تا بافتنی های زیبا و خاص از سرمه دوزی تا دوختهای نوین همه و همه در کانال تل گرام baharshop518@
2731

من با ماشین نزدیک ده دقیقه با خونه مامانم اینا فاصله دارم ، دیشب بعد ۵۰ روز که بخاطر جفت پایین خونشون بودم برگشتم  خونه خودم،انقدر که گریه کردم که نگو جلو مامان وباب و داداشم و خاله و مامان بزرگ و... خلاصه مامان طفلی از من بدتر

لطف انچه تو اندیشی... حکم انچه تو فرمایی
وای من بعد عروسیم بابام اومده بود موقع خدافظی نتونستم خدافطی کنم بلند بلند گریه کردم و رفتم بالا خون ...

من خیلی خود دارم 😭😭😭😭

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
اصفهان

با خانوادت چقد فاصله داری؟

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2740

وقتی مسافر داری این فکرا هست دیگه 

بسپر بخدا اتفاقی نمیفته صدقه هم که دادی دیگه خیالت راحت 

دوروز دیگه باز عادت میکنی سعی کن خودتو با پسرت سرگرم کنی 

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
اخی 😔😔😔😔 ی صدقه بذار کنار  با حس خوب روزتو شروع کن  اول صبی این فکرا چیه

امروز روز منو پسرم نمیگذره جفتمون شدیدا وابسته ایم😭

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
اوووو جوری شلوغش کردی فکر کردم ایران نیستی!!! همه دوستهای من تنها اون سر دنیان

😐😐😐😐😐خدایی خودت خسته نشدی این همه احساس بخرج دادی؟؟

مرحم نمیشیم زخم نباشیم.

کاربریم برگشت😎

اوه عزیزم شما نگران نباش این افکار از دوست داشتن زیاده طدری نمیشه گلم ❤️

اینم بگم هر موقع تاپیک هات رو تا میبینم میگم دوباره این لوس خانوم چه اتفاقی براش افتاده 😅

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

این حس ها طبیعیه..منم اصفهان بودم خونواده م وقتی از تهران میومدن سر میزن بهم وقتی میرفتن اشک تو چشمام جمع میشد... میرفتم تو اتاق کلی گریه میکردم....بعدش از این فکر و خیالا به سرم میزد....

درست میشه دایی  
اوووو جوری شلوغش کردی فکر کردم ایران نیستی!!! همه دوستهای من تنها اون سر دنیان

خیلی مامانی ام😢

فقط امروز بچتو ببر حسابی بگرده ما هروقت از شهرمون میایم پسرم تا چند روز گوشه کنار خونه دنبال داداشمو خواهرزاده های همسرم میگرده جیگرمونو اتیش میزنه 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2706